g1Ferie 2019 Maraton artystyczny max1W piątym dniu Ferii Zimowych w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy 18 i 19 stycznia 2019 r. odbył się „Maraton Artystyczny”. Specjalnie na to wydarzenie przyjechała grupa dzieci z Regionalnego Ośrodka Kultury w Zatorze. Spotkanie rozpoczęło się od zajęć tanecznych „Zumba Kids”, prowadzonych przez Marzenę Pietkiewicz, które przyciągnęły ogromną liczbę dzieci.

FOTOGALERIA

www.kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Ferie 2019 warsztaty wikliniarskie max1Kolejną atrakcją podczas ferii z CKiP w Brzeźnicy były warsztaty wikliniarskie "W świecie wikliny", które odbyły się 17 stycznia 2019 r. w Brzeźnicy. W warsztatach wzięły udział dzieci, jak również seniorzy z Dziennego Domu Seniora w Marcyporębie.

FOTOGALERIA

 

Ferie 2019 Kuchnia malucha max1W kolejnym - trzecim już dniu zimowych ferii z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy 16 stycznia 2019 r. miały miejsce warsztaty kulinarne dla maluchów z rodzicami "Kuchnia malucha - rodzinne gotowanie".

FOTOGALERIA

 

Ferie 2019 Warsztaty w królestwie donatów max1W drugi dzień Ferii Zimowych 15 stycznia 2019 r. w Centrum Kultury i Promocji w Brzeżnicy odbyły się warsztaty kulinarne „W Królestwie Donutów” prowadzone przez ciastkarzy z Cukierni „Oliwia” z Brzezinki.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Kolędy 2019 max1Coroczny Konkurs Kolęd w Centrum Kultury i Promocji w Brzeżnicy odbył się w sobotę 12 stycznia 2019 r. pod hasłem „Wesoło śpiewajmy, chwałę Bogu dajmy”. Zgromadzona bardzo licznie widownia, której z roku na rok przybywa, wysłuchać mogła tradycyjnych kolęd i pastorałek.

FOTOGALERIA

www.kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Ferie 2019 Warsztaty plastyczne max1W poniedziałek 14 stycznia 2019 r. w ramach Ferii Zimowych z Centrum Kultury i Promocji w Brzeżnicy, odbyły się Warsztaty plastyczne z Galerią „Bałysówka”, które prowadziła Mira Sabatowicz.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj84
Wszystkie953999
Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama