g1Wycieczka Regulice 2019 max1W piątkowy, słoneczny dzień 19 lipca 2019 roku, w ramach trwającej „Akcji lato” Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wraz z Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Zatorze wyruszyło do Regulic, wsi położonej nad potokiem Regulka w gminie Alwernia. Na miejscu czekała na nas fantastyczna atrakcja - Lokalna Kolej Drezynowa, jedyna taka w Małopolsce.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Jubileusz 45 lat LKS Dąb Paszkówka max1

W dniach 13-14 lipca 2019 roku odbyły się uroczyste obchody Jubileuszu 45-lecia Klubu Sportowego LKS "Dąb" Paszkówka. Pierwszego dnia w sobotę 13 lipca 2019 r. nastąpiło oficjalne otwarcie Jubileuszu na boisku LKS "Dąb” w Paszkówce. Przedstawiciel Klubu Pan Tomasz Pawlik przywitał wszystkich przybyłych gości i opowiedział krótko historię Klubu w latach 1974-2018. Oto kilka ważnych dat:

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wycieczka Mueum Życia Codzinnego Płaza max1W piątek 12 lipca 2019 r. grupa seniorów wyjechała na letnie warsztaty wraz z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy oraz Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Zatorze do Muzeum Życia Codziennego w Płazie.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wycieczka Sztolnia w Zabrzu max1W czwartek 11 lipca 2019 r. w ramach trwającej Akcji Lato 2019 odbyła się wycieczka rodzinna do Sztolni Królowej Luizy w Zabrzu. We wspólnym wyjeździe zorganizowanym przez Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy oraz Regionalny Ośrodek Kultury w Zatorze wzięli udział dorośli i dzieci z Gmiy Brzeźnica i Zator.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Akcja krwiodawstwa Brzezinka 2019 max1W dniu 7 lipca 2019 roku odbyła się kolejna edycja poboru krwi połączona z rejestracją dla potencjalnych dawców szpiku, tym razem w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzezince. Do akcji przystąpiło 31 osób, z których 24 mogły oddać krew. Zebrano 10 800 ml krwi i kolejne 3 osoby dołączy do bazy dawców szpiku.

FOTOGALERIA FACEBOOK

Więcej…

 

Wakacyjne gotowanie KGW Sosnowice max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy rozpoczęło Wakacyjne Gotowanie dla dzieci i młodzieży z Kołami Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Brzeźnica. Podczas spotkań dzieciaki pod czujnym okiem członkiń kół przygotowują przeróżne przysmaki ucząc się jednocześnie niełatwej sztuki gotowania i pieczenia. Wakacyjne Gotowanie odbywa się już w kolejnych miejscowościach. 

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj99
Wszystkie974424
Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama