g1Ferie 2019 warsztaty wikliniarskie max1Kolejną atrakcją podczas ferii z CKiP w Brzeźnicy były warsztaty wikliniarskie "W świecie wikliny", które odbyły się 17 stycznia 2019 r. w Brzeźnicy. W warsztatach prowadzonych przez pana Andrzeja Żwawę wzięła udział  spora gromadka dzieciaków, jak również seniorzy z Dziennego Domu Seniora w Marcyporębie.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ferie 2019 Kuchnia malucha max1W kolejnym - trzecim już dniu zimowych ferii z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy 16 stycznia 2019 r. miały miejsce warsztaty kulinarne dla maluchów z rodzicami "Kuchnia malucha - rodzinne gotowanie".

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ferie 2019 Warsztaty w królestwie donatów max1W drugi dzień Ferii Zimowych 15 stycznia 2019 r. w Centrum Kultury i Promocji w Brzeżnicy odbyły się warsztaty kulinarne „W Królestwie Donutów” prowadzone przez ciastkarzy z Cukierni „Oliwia” z Brzezinki.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Koncert Orkiestry Dętej w Tłuczani max1W niedzielę 13 stycznia 2019 r. odbył się Koncert Orkiestry Dętej z Tłuczani i Łączan. Orkiestra koncertował w tym dniu dwa razy. Najpierw o godz. 12.00 w Kościele Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Tłuczani, a następnie o godz. 17.00 w Kościele Matki Boskiej Anielskiej w Łączanach.

FOTOGALERIA

Foto tluczan.com

Więcej…

 

Kolędy 2019 max1Coroczny Konkurs Kolęd w Centrum Kultury i Promocji w Brzeżnicy odbył się w sobotę 12 stycznia 2019 r. pod hasłem „Wesoło śpiewajmy, chwałę Bogu dajmy”. Zgromadzona bardzo licznie widownia, której z roku na rok przybywa, wysłuchać mogła tradycyjnych kolęd i pastorałek.

FOTOGALERIA

www.kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Jasełka 2019 w Zatorze max1W sobotę 12 stycznia 2019 r. Grupa teatralna "Orzeły" z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wystąpiła w XIV Przeglądzie Przedstawień Jasełkowych w Regionalnym Ośrodku Kultury w Zatorze. Spektakl pt.: "Bożonarodzeniowa przygoda" przygotowany został pod opieką artystyczną Katarzyny Szybisty.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj76
Wszystkie957083
Naszą witrynę przegląda teraz 82 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama