g1Muzyczne Spotkanie Pocztówka z Rio 2018 max1W poniedziałkowe przedpołudnie 4 czerwca 2018 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbyło się ostatnie w tym roku szkolnym Muzyczne Spotkanie z Filharmonią Krakowską. Uczestnikami czerwcowego muzycznego widowiska byli uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy i filii w Chrząstowicach, uczniowie Zespołu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Piotrowicach oraz seniorzy z Dziennego Domu w Marcyporębie.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Biegaj z nami 2018 max1Uczniowski Klub Sportowy w Brzeźnicy oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźnicy byli organizatorami Akcji "Biegaj z nami", która odbyła się 30 maja 2018 r. na Boisku Sportowym w Brzeźnicy. Tegoroczna impreza odbyła się pod patronatem Wójta Gminy Brzeźnica, Starosty Powiatu Wadowickiego i Dyrektora ZSP Brzeźnica.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Konkurs Oszczędzamy 2018 max1Bank Spółdzielczy w Brzeźnicy wraz z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosili dzieci do udziału w konkursie "Oszczędzamy", który odbył się 29 maja 2018 r. w sali widowiskowej CKiP w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Zobacz film na www.kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

XIX Festiwal Piosenki 2018 max1Już po raz dziewiętnasty Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy było organizatorem Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, który odbył się w niedzielę 27 maja 2018 r. właśnie w Brzeźnicy. W zmaganiach konkursowych wzięło udział 49 solistów, 5 duetów i 3 zespoły.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wernisaż wystawy Solone Anioły Aleksandry Szafran max1W piątkowy wieczór 25 maja 2018 r. do Galerii Polsko-Słowackiej w Brzeźnicy przybyli miłośnicy sztuki, aby wziąć udział w Wernisażu wystawy Aleksandry Szafran "SOLONE ANIOŁY". Prześliczne figurki kolorowych aniołów ozdabiają ściany galerii i przyprawiają wszystkich o zawrót głowy.

FOTOGALERIA

www.beskidzka24.pl

Więcej…

 

Wystawa AMONITY max1W dniach od 24 kwietnia do 21 maja 2018 r. w Galerii Polsko-Słowackiej w Brzeźnicy można było oglądać wystawę AMONITÓW ze zbiorów Bogusława Wajdzika. Amonity to podgromada wymarłych głowonogów, przeważnie o symetrycznej, płaskospiralnej skorupie.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj187
Wszystkie925597
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama