g1Zwiedzanie Gdyni max1Piątek 26 lipca 2019 r. Pierwszy dzień kolonii za nami! Letni wypoczynek rozpoczęliśmy przywitaniem zatorskich kajakarzy i powitaniem morza. Sami zobaczcie jak dobrze się bawimy! A przed nami - Malbork.

obejrzyjcie filmik

kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Foto Sopot max1Obejrzyjcie kolejny filmik. Tym razem płyniemy statkiem w Sopocie. Zobaczcie również zdjęcia z Sopotu. Jest pięknie...

filmik z Sopotu

fotogaleria

Foto Sopot

 

Malbork filmik max1W sobotę 27 lipca 2019 r. grupa kolonijna dzieciaków z Zatora i Brzeźnicy wyruszyła na wycieczkę do Malborka. Obejrzyjcie filmik z tego wydarzenia.

zobaczcie filmik

Więcej…

 

Pielgrzymka Góralska 2019 max1W czwartek 26 lipca 2019 r. w godzinach przedpołudniowych do Brzeźnicy dotarła XXXVIII Piesza Pielgrzymka Góralska na Jasną Górę. Górale wyruszyli z Nowego Targu 23 lipca 2019 roku. Strudzeni, ale pełni radości i uśmiechu pielgrzymi zatrzymali się na zasłużony postój na boisku sportowym w Brzeźnicy.

FOTOGALEREIA

Więcej…

 

Spektakl O Rybaku 2019 max1W ramach Akcji Lato organizowanej przez Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy, w dniach 22 i 23 lipca 2019 r. Studio YAPA wystawiło spektakl teatralny "O Rybaku i Złotej Rybce" w Tłuczani, Łączanach, Marcyporębie i Sosnowicach.

Więcej…

 

TDN 2019 max1W sobotę 20 lipca 2019 r. na boisku sportowym w Bęczynie odbył się XXIV Turniej Drużyn Niezrzeszonych. Organizatorami tego wydarzenia byli: Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Bęczynie.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj110
Wszystkie983242
Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama