g1Czego nie widać teatr bagatela max1Kilkunastoosobowa grupa miłośników sztuki teatralnej w środę 7 marca 2018 r. wyjechała wraz z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy do Teatru Bagatela w Krakowie, aby obejrzeć sztukę Michaela Frayna "Czego nie widać" w reżyserii Macieja Wojtyszki. Widzowie oglądnęli spektakl uznany za klasykę gatunku, farsę nad fasami i najzabawniejszą komedię, jaka kiedykolwiek powstała. Sztuka Frayna pokazała wszystko, co zwykły zjadacz chleba chciałby wiedzieć o teatrze.

Więcej…

 

Filharmonia Baśń o Śnieżynce max1Po zimowym wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej rozpoczęliśmy kontynuację Muzycznych Spotkań z Filharmonią Krakowską. W poniedziałek 5 marca 2018 r. uczniowie Zespołuy Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy wraz ze swoimi opiekunami obejrzeli i wysłuchali "Baśni o Śnieżynce".

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Projekcja filmu Ucieczka z piekła max1W piątek 2 marca 2018 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbyła się projekcja filmu dokumentalnego o rotmistrzu Witoldzie Pileckim. W pierwszej prezentacji wzięli udział uczniowie klas VII szkoły podstawowej oraz młodzież z gimnazjum z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ferie 2018 Maraton Artystyczny max1Na zakończenie Ferii zimowych z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy w piątek 23 lutego 2018 r. rozpoczęły się warsztaty pod nazwą "Kreatywnie dla wytrwałych czyli Maraton Artystyczny". Na dobry początek odbyły się warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmiki

kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Ferie 2018 Warsztaty plastyczne max1Kolejną propozycją na spędzenie wolnego czasu podczas Ferii zimowych '2018 z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy były warsztaty plastyczne, które odbyłysię 22 lutego 2018 r. Warsztaty pt. "Jak pies z kotem" przygotowała i prowadziła pani Mira Sabatowicz z Galerii "Bałysówka" w Tomicach.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ferie 2018 Warsztaty taneczne max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło dzieci i młodzież do udziału w Warsztatach tanecznych, które odbyły się 21 lutego 2018 r. w sali widowiskowej. Z zaproszenia skorzystała ponad czterdziestoosobowa grupa miłośników tańca Hip Hop i Street Dance.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmiki

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj163
Wszystkie913688
Naszą witrynę przegląda teraz 61 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama