g1Głos Przedszkola 2019 max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy po raz XVI było organizatorem Gminnego Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków "Głos Przedszkola". Odbył się on w niedzielę 1 grudnia 2019 r. w sali widowiskowej CKiP w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Polska Światłoczuła Ułaskawienie max1"Polska Światłoczuła" ponownie zawitała w Domu Strażaka w Bęczynie w piątkowy wieczór 29 listopada 2019 r. z projekcją filmu "Ułaskawienie". Projekt filmowy „Polska światłoczuła” zainicjowany w 2011 roku przez reżyser Dorotę Kędzierzawską i operatora Arthura Reinharta, to inicjatywa, której celem jest docieranie do małych miejscowości, do których wcale, bądź z rzadka dociera dobre, polskie kino.

FOTOGALERIA

kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Talenty 2019 max1Utalentowane dzieci i młodzież ze szkół podstawowych z terenu Gminy Brzeźnica, w dniach 27 i 28 listopada 2019 r. brały udział w eliminacjach powiatowych XIX Festiwalu Artystycznego "TALENTY 2019" w Wadowickim Centrum Kultury.

Więcej…

 

Muzykujące Brzdące XI max1Kolejne zajęcia umuzykalniające dla dzieci do trzech lat wraz z rodzicami i opiekunami czyli "Muzykujące Brzdące" odbyły się w czwartkowe przedpołudnie 28 listopada 2019 r. w sali tanecznej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wycieczka Centrum JPII 2019 max1Kolejna wycieczka do Krakowa, zorganizowana przez Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbyła się w środę 27 listopada 2019 roku. Tym razem seniorzy z Klubu Seniora, działającego przy Centrum Kultury oraz grupa seniorów z Gminy Brzeźnica odwiedziła Centrum Jana Pawła II w krakowskich Łagiewnikach.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wystawa First to Fight 2019 max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy dzięki uprzejmości Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Łodzi zaprosiło do obejrzenia wystawy "FIRST TO FIGHT" Polacy na frontach II wojny światowej. Wystawę obejrzeć można było w Galerii Polsko-Słowackiej w Brzeźnicy od 26 sierpnia 2019 r.

Ekspozycja przypomina o wysiłku militarnym Polaków na wszystkich frontach drugiej wojny światowej.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj179
Wszystkie1003838
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama