g1Wycieczka Regulice 2019 max1W piątkowy, słoneczny dzień 19 lipca 2019 roku, w ramach trwającej „Akcji lato” Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wraz z Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Zatorze wyruszyło do Regulic, wsi położonej nad potokiem Regulka w gminie Alwernia. Na miejscu czekała na nas fantastyczna atrakcja - Lokalna Kolej Drezynowa, jedyna taka w Małopolsce.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wakacyjne gotowanie KGW Sosnowice max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy rozpoczęło Wakacyjne Gotowanie dla dzieci i młodzieży z Kołami Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Brzeźnica. Podczas spotkań dzieciaki pod czujnym okiem członkiń kół przygotowują przeróżne przysmaki ucząc się jednocześnie niełatwej sztuki gotowania i pieczenia. Wakacyjne Gotowanie odbywa się już w kolejnych miejscowościach. 

Więcej…

 

Jubileusz 45 lat LKS Dąb Paszkówka max1

W dniach 13-14 lipca 2019 roku odbyły się uroczyste obchody Jubileuszu 45-lecia Klubu Sportowego LKS "Dąb" Paszkówka. Pierwszego dnia w sobotę 13 lipca 2019 r. nastąpiło oficjalne otwarcie Jubileuszu na boisku LKS "Dąb” w Paszkówce. Przedstawiciel Klubu Pan Tomasz Pawlik przywitał wszystkich przybyłych gości i opowiedział krótko historię Klubu w latach 1974-2018. Oto kilka ważnych dat:

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wycieczka Mueum Życia Codzinnego Płaza max1W piątek 12 lipca 2019 r. grupa seniorów wyjechała na letnie warsztaty wraz z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy oraz Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Zatorze do Muzeum Życia Codziennego w Płazie.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wycieczka Sztolnia w Zabrzu max1W czwartek 11 lipca 2019 r. w ramach trwającej Akcji Lato 2019 odbyła się wycieczka rodzinna do Sztolni Królowej Luizy w Zabrzu. We wspólnym wyjeździe zorganizowanym przez Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy oraz Regionalny Ośrodek Kultury w Zatorze wzięli udział dorośli i dzieci z Gmiy Brzeźnica i Zator.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Akcja krwiodawstwa Brzezinka 2019 max1W dniu 7 lipca 2019 roku odbyła się kolejna edycja poboru krwi połączona z rejestracją dla potencjalnych dawców szpiku, tym razem w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzezince. Do akcji przystąpiło 31 osób, z których 24 mogły oddać krew. Zebrano 10 800 ml krwi i kolejne 3 osoby dołączy do bazy dawców szpiku.

FOTOGALERIA FACEBOOK

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj110
Wszystkie983242
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama