g1Ferie 2019 Warsztaty plastyczne max1W poniedziałek 14 stycznia 2019 r. w ramach Ferii Zimowych z Centrum Kultury i Promocji w Brzeżnicy, odbyły się Warsztaty plastyczne z Galerią „Bałysówka”, które prowadziła Mira Sabatowicz.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Muzyczne spotkania Jadą jada kolędnicy max1Tuż przed feriami zimowymi do Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy przyjechali muzycy z Filharmonii Krakowskiej na kolejne muzyczne spotkanie z uczniami Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy, filii w Chrząstowicach i Szkoły Podstawowej w Marcyporębie.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Koncert Noworoczny 2019 max1W niedzielne popołudnie 6 stycznia 2019 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbył się Koncert Noworoczny "Śpiewajmy i grajmy Mu...". Na brzeźnickiej scenie najpierw wystąpili uczniowie zajęć muzycznych organizowanych w CKiP w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Jasełka 2019 max1W sobotę 5 stycznia 2019 r. Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zorganizowało XIX Gminny Przegląd Przedstawień Jasełkowych. Na scenie sali widowiskowej CKiP wystąpiły cztery zespoły jaselkowe z Sosnowic, Brzeźnicy i Chrząstowic.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Mój Święty Mikołaj max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy było organizatorem XV Przeglądu form plastycznych "W Tradycji Bożonarodzeniowej - symbole świąt". Tematem tegorocznej edycji przeglądu był "Mój Święty Mikołaj". Napłynęło do nas 81 przepięknych prac, które ozdabiają hol Centrum Kultury i tworzą wystawę, którą można oglądać do 18 stycznia 2019 r.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wernisaż wystawy MALARSTWO max1W piątkowy wieczór 4 stycznia 2019 r. w Galerii Polsko-Słowackiej w Brzeźnicy odbył się Wernisaż Wystawy MALARSTWO Małgorzaty Wójtowicz Cichoń. Pani Małgorzata to współczesna, polska malarka urodzona w 1958 roku w Krakowie. W Brzeźnicy mieszka od niemal 30 lat. Jest samoukiem. Uprawia tradycyjne, figuratywne malarstwo sztalugowe. Specjalizuje się w scenach batalistycznych, pejzażach, animalistyce, martwych naturach oraz architekturze wsi i miast.

FOTOGALERIA

www.powiatlive.pl

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj76
Wszystkie957083
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama