g1Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej max1W piątek 9 lutego 2018 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Był to drugi etap potyczek. Pierwszym etapem były eliminacje szkolne, w których wzięło udział ponad 120 uczniów z całej gminy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ferie 2018 Robotyka i nie tylko max1W poniedziałek 19 lutego 2018 r. w ramach Ferii zimowych z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbyły się zajęcia edukacyjne dla dzieci - Laboratorium Małego Naukowca. W pierwszej części zajęć dzieci wg schematu budowały z klocków LEGO norkę dla myszki.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ferie 2018 Warsztaty dziennikarsko filmowe max1W piątek 16 lutego 2018 r. w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy rozpoczęły się Warsztaty dziennikarsko-filmowe z Kulturalnym Powiatem. Na początku uczestnicy wykonywali różne ćwiczenia mające na celu poprawę dykcji. Zadaniem głównym warsztatów było zareklamowanie CKiP w Brzeźnicy. Jak poszło uczestnikom warsztatów zobaczcie sami...

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ferie 2018 W królestwie ziemniaka KGW Brzeźnica max1Rozpoczęły się wytęsknione Ferie zimowe, podczas których można spędzić czas z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. Zaprosiliśmy dzieci i młodzież do udziału w Kuchennych Rewelacjach z Kołami Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Brzeźnica.

Więcej…

 

Ferie 2018 tenis stołowy max1Jak co roku podczas Ferii Zimowych Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy organizuje Turniej Tenisa Stołowego. W czwartek 15 lutego 2018 r. tuż po godzinie 10.00 w sali tanecznej CKiP w Brzeźnicy rozpoczęły się turniejowe zmagania. Uczestnicy rywalizowali ze sobą rozgrywając mecze każdy z każdym.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ferie 2018 Prąd z ziemniaka max1Kolejną propozycją na spędzenie wolnego czasu z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy było Laboratorium Małego Naukowca czyli zajęcia edukacyjne, podczas których można było przeżyć niezwykłą przygodę z nauką.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj163
Wszystkie913688
Naszą witrynę przegląda teraz 61 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama