g1Ryzykowna Forsa Bagatela 2019 max1Dla osób, które lubią stanąć oko w oko ze sztuką i zaspokajać swoje artystyczne aspiracje Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zorganizowało wyjazd do Teatru Bagatela w Krakowie na spektakl "Ryzykowna forsa" w reżyserii Pawła Pitery. W czwartkowy wieczór 7 lutegoo 2019 r. 32-osobowa grupa obejrzała klasyczną, angielską komedię pełną humoru sytuacyjnego oraz przezabawnych żartów i zaskakujących chwytów.

Więcej…

 

MTvB Styczeń w CKiP max1Serdecznie zapraszamy do obejrzenia kolejnego filmiku, który jest podsumowaniem styczniowych wydarzeń kulturalnych w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Malarstwo 2019 wystawa max1Przez cały miesiąc styczeń 2019 r. można było oglądać wystawę "MALARSTWO" Małgorzaty Wójtowicz Cichoń, która prezentowana była w Galerii Polsko-Słowackiej w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Kampania informacyjna LSR 2019 max1Stowarzyszenie Dolina Karpia realizując Kampanię informacyjną na temat naborów planowanych w bieżącym roku "LSR w 2019", informuje o zaplanowanych w bieżącym roku naborach wniosków o dofinansowanie/ wniosków o przyznanie pomocy.

Stowarzyszenie Dolina Karpia realizując Kampanię informacyjną na temat naborów planowanych w bieżącym roku "LSR w 2019", informuje o zaplanowanych w bieżącym roku naborach wniosków o dofinansowanie/ wniosków o przyznanie pomocy.

Więcej…

 

Ferie 2019 Laboratorium Małego Naukowca max1W ostatnim już dniu Ferii Zimowych 25 stycznia 2019 r. w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbyły się zajęcia edukacyjne „Laboratorium małego naukowca”. Zostały one przygotowane i poprowadzone przez znaną nam już firmę ROBOTIM, pod okiem której dzieci wykonywały doświadczenia i eksperymenty.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ferie 2019 Gry i zabawy max1W środę 23 stycznia 2019 r. Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy przygotowało dla dzieci gry i zabawy, które prowadziła Katarzyna Szybisty. Zajęcia obejmowały gry ruchowe oraz rozwijające logiczne myślenie.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj95
Wszystkie962849
Naszą witrynę przegląda teraz 57 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama