g1Koncert Kwartetu Beedah max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło mieszkańców Gminy Brzeźnica na koncert Kwartetu Beedah, który odbył się 29 kwietnia 2018 r. w Izbie Regionalnej Doliny Karpia w Brzeźnicy. Beedah Quartet na scenie muzycznej Krakowa istnieje już od roku występując m.in. na bankiecie Cracow Model United Nations w Hotelu Europejskim oraz na Koncercie Noworocznym w Klubie Seniora przy ul. Focha. 

FOTOGALERIA

obejrzyj filmik

Więcej…

 

Dzień Seniora w Bęczynie max1W niedzielę 29 kwietnia 2018 r. w Domu Strażaka w Bęczynie odbył się Dzień Seniora dla mieszkańców Bęczyna. Organizatorami tego spotkania byli: Koło Gospodyń Wiejskich w Bęczynie, Rada Sołecka w Bęczynie oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmik

Więcej…

 

Wycieczka Wokół Oświęcimia max1We wtorek 24 kwietnia 2018 r. w ramach warsztatów historycznych grupka seniorów wybrała się z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy na wycieczkę wokół Oświęcimia.
Na naszej zaplanowanej trasie jako pierwszy znalazł się Regionalny Ogród Sensoryczny, który oferuje takie rzeczy jak:

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Dzień Seniora w Brzeźnicy max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźnicy, Koło Gospodyń Wiejskich w Brzeźnicy oraz Rada Sołecka w Brzeźnicy byli organizatorami Dnia Seniora, który odbył się w sobotnie popołudnie 14 kwietnia 2018 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Małopolski e Senior max1

Projekt "Małopolski e-Senior" jest realizowany na terenie gminy Brzeźnica przez Fundację Instytut Myśli Innowacyjnej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, III Oś Priorytetowa Cyfrowe kompetencje społeczeństwa, Działanie 3.1 Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych przez okres od 1 marca 2018 r. do 31 sierpnia 2020 r. 
Celem projektu jest podniesienie kompetencji

Więcej…

 

Baranek Wielkanocny max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło dzieci i młodzież szkolną do udziału w XV Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych "Wokół Tradycji Wielkanocnej". Tematem przewodnim tegorocznej edycji był "Baranek Wielkanocny".

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj187
Wszystkie925597
Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama