g1piknik bankowy 2019 max1W niedzielne popołudnie 9 czerwca 2019 r. w Amfiteatrze w Brzeźnicy odbył się po raz trzeci już Piknik Rodzinny z okazji Dni Spółdzielczości Bankowej zorganizowany przez Bank Spółdzielczy i Centrum Kultury i Promocji z Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Sobótki na Wyźrale 2019 max1W sobotnie popołudnie 8 czerwca 2019 r. w Centrum Rekreacyjnym w Wyźrale odbyły się Sobótki. Organizatorami tego wydarzenia byli: Stowarzyszenie "Nowoczesna Gospodyni", Rada Sołecka w Wyźrale, Koło Gospodyń Wiejskich w Wyźrale i Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

 

Piosenka Muza Zator 2019 max1Uczestniczki zajęć wokalnych z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy godnie reprezentowały naszą gminę podczas XV Festiwalu Piosenki MUZA, który odbył się 8 czerwca 2019 r. w Regionalnym Ośrodku Kultury w Zatorze.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Piknik Rodzinny ZSP Brzeźnica max1W niedzielne popołudnie 2 czerwca 2019 r. w Amfiteatrze w Brzeźnicy odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy przy współpracy z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Zakończenie e senior III tura max1W piątek 31 maja 2019 r. w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy trzecia już grupa zakończyła udział w kursie z projektu "Małopolski e-Senior".

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Biegaj z nami 2019 max1Jubileuszowa, już po raz dziesiąty organizowana akcja "Biegaj z nami" odbyła się w czwartkowe przedpołudnie 30 maja 2019 r. na Boisku Sportowym w Brzeźnicy. Imprezę zorganizował Uczniowski Klub Sportowy i Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj85
Wszystkie977500
Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama