g1Ferie 2018 Walentynkowe ostatki max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło dzieci i młodzież na Walentynkowe Ostatki, które odbyły się 13 lutego 2018 r. w sali widowiskowej w Brzeźnicy. Niewielka grupka dzieci świetnie się bawiła tańcząc w rytm znanych i lubianych muzycznych przebojów.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Spektakl Maruczella 2018 max1W niedzielny wieczór 11 lutego 2018 r. z okazji zbliżających się Walentynek Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło młodszą i starszą publiczność do obejrzenia spektaklu w klimacie niemego kina pt. „Maruczella” w reżyserii Mikołaja Wiepriewa w wykonaniu Teatru Nikoli z Krakowa.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Spotkanie Seniorów luty 2018 max1Klub Seniora działający przy Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy spotyka się w pierwszą środę miesiąca w Galerii Polsko-Słowackiej w Brzeźnicy. Dnia 7 lutego 2018 r. pojechali z wizytą do Dziennego Domu Seniora w Marcyporębie, którego uroczyste otwarcie odbyło się 22 stycznia 2018 r. Jest to pierwsza w powiecie wadowickim placówka, która zapewnia 8 godzinną opiekę dla osób powyżej 60 roku życia, które nie są już aktywne zawodowo.

FOTOGALERIA

 

Turniej Tańca WIR DANCE 2018 max1W sobotę 3 lutego 2018 r. w Nowym Sączu odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca WIRFESTIWAL 2018. Impreza zorganizowana przez szkołę tańca Wir Dance miała miejsce w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

XV edycja poboru krwi Marcyporęba 2018 max1W niedzielę 21 stycznia 2018 r. w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Marcyporębie odbyła się XV edycja poboru krwi organizowana przez Klub Honorowych Dawców Krwi „DAR SERCA” działający przy Zarządzie Gminnym Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Muzyczne spotkanie Karnawał na Bałkanach max1Na zakończenie pierwszego półrocza Muzycznych Spotkań z Filharmonią Krakowską 29 stycznia 2018 r. dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy i filii w Chrząstowicach wzięły udział w spotkaniu pt. "Karnawał na Bałkanach".

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj163
Wszystkie913688
Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama