g1Swięto ziemniaka Tłuczań max1Jak co roku w jedną z wrześniowych niedziel 23.09.2017 r. w Tłuczani odbyło się Święto Ziemniaka. Pogoda niestety nie dopisała. Trzeba było przenieść imprezę do Domu Strażaka. Nie zawiedli za to organizatorzy: Koło Gospodyń Wiejskich w Tłuczani, Ochotnicza Straż Pożarna w Tłuczani oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Dożynki 2017 max1W niedzielę 10 września 2017 r. w Brzeźnicy miało miejsce Polsko-Słowackie Święto Wsi czyli Dożynki 2017. Organizatorem tego święta było Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy, a partnerem Gmina Divina ze Słowacji. Polsko-Słowackie Święto Wsi odbyło się w ramach projektu „POLSKO-SŁOWACKI ROK OBRZĘDÓW I ZWYCZAJÓW W CYKLU WYDARZEŃ KULTURALNO-TURYSTYCZNYCH” dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Program Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020. Patronat honorowy nad imprezą objął Wójt Gminy Brzeźnica Bogusław Antos.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmiki

Więcej…

 

Wycieczka Zalipie max1W sobotę 9 września 2017 r. grupa seniorów z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy i Regionalnego Ośrodka Kultury w Zatorze odwiedziła Zalipie i Tarnów.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Polska Światłoczuła Bęczyn max1"Nieformalna Grupa Miłośników Bęczyna z Bęczyna i Nie Tylko” przy wsparciu Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy, miała zaszczyt gościć w piątek 25 sierpnia 2017 r. ekipę filmową z projektu "Polska Światłoczuła", w ramach którego został pokazany film „Sztuka kochania”. Zainicjowana przez twórców filmowych Dorotę Kędzierzawską i Arthura Reinharta „Polska światłoczuła”, to projekt którego celem jest docieranie do małych miejscowości, do których wcale, bądź z rzadka dociera dobre, polskie kino.

FOTOGALERIA

www.wadowice24.pl

wadowiceonline.pl

o projekcie:   http://polskaswiatloczula.pl/
                    https://www.facebook.com/polskaswiatloczula/?fref=ts

więcej o filmie: http://www.filmpolski.pl/fp/index.php?film=1239568)

Więcej…

 

Piknik Paszkówka max1W środowe przedpołudnie 16 sierpnia 2017 r. Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy w ramach Akcji Lato 2017 zaprosiło na kolejny piknik nad wodą, który tym razem odbył się na łowisku "Pod Dębem" w Paszkówce. Chętni mogli popływać kajakami pod czujnym okiem firmy "Kajaki na Wiśle", której właścicielem jest Biuro Turystyczne "Dolina Podróżnika" Grzegorz Pyjos z siedzibą w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Bochnia miniGrupa turystów z Brzeźnicy 17 sierpnia 2017 r. zawiatała w podziemia Kopalni soli w Bochni. Wyjazd dostaczył nam wiele wrażeń. Czekały tam na nas ciekawe opowieści, a użyte nowoczesne formy przekazu podkreśliły znaczenie i charakter tego miejsca.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj148
Wszystkie891987
Naszą witrynę przegląda teraz 56 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama