g1Grudzień w CKiP max1Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku, który jest podsumowaniem grudniowych wydarzeń kulturalnych w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Konferencja podsumowująca wdrażanie LSR max1Konferencja podsumowująca stan wdrażania LSR – grudzień 2018

- 10 lecie Stowarzyszenia Dolina Karpia -

Stowarzyszenie Dolina Karpia zrzeszające 7 gmin (Brzeźnica, Osiek, Polanka Wielka, Przeciszów, Spytkowice, Tomice i Zator)  już od ponad 10 lat wdraża Strategie Rozwoju obszaru.

Więcej…

 

Stoły Wigilijne 2018 max1Przedświąteczna atmosfera zbliża się do nas wielkimi krokami. Mogliśmy się o tym przekonać podczas przedświątecznego spotkania Tradycja Stołu Wigilijnego, które odbyło się w sobotę 15 grudnia 2018 r. w Wiejskim Domu Kultury w Wyźrale.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmiki

www.powiatlive.pl

Więcej…

 

Młodzieżowa telewizja Brzeźnicka max1Młodzieżowa Telewizja Brzeźnicka (MTvB) działająca przy Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy we współpracy z kulturalnypowiat.pl przedstawia drugi już odcinek prezentujący wydarzenia kulturalne, które odbyły się w listopadzie 2018 r. w Brzeźnicy.

kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Wystawa ceramiki raku max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło do obejrzenia wystawy prac z Warsztatów ceramicznych techniką raku. Cykl warsztatowych spotkań odbył się 9, 16 i 30 listopada 2018 r. Wystawa prezentowana była od 1 do 15 grudnia w Galerii Polsko-Słowackiej w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Talenty 2018 max1Podczas Koncert Galowego, który odbył się 9 grudnia 2018 r. w Wadowickim Centrum Kultury, poznaliśmy zwycięzców tegorocznej edycji festiwalu „Talenty 2018”. Jurorzy nominowali 68 osób do nagrody „Talent” w 7 kategoriach artystycznych i wiekowych.

FOTOGALERIA WCK

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj76
Wszystkie957083
Naszą witrynę przegląda teraz 75 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama