g1Dzień Seniora w Marcyporębie 2018 max1W sobotę 6 października 2018 r. odbył się Dzień Seniora dla mieszkańców Marcyporęby. Organizatorami tego spotkania byli: Rada Sołecka w Marcyporębie, Koło Gospodyń Wiejskich w Marcyporębie, Stowarzyszenie Rozwoju wsi Marcyporęba i Bachorowice oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Rajd Nordic Walking po Brzeźnicy 2018 max1Stowarzyszenie "Nowoczesna Gospodyni" znów zaprosiło seniorów do udziału w Rajdzie Nordic Walking. Tym razem w słoneczną środę 26 września 2018 r. spacerowaliśmy po Brzeźnicy. Był to ostatni rajd w ramach projektu "Senior potrójnie aktywny", dofinansowanego przez Wojewodę Małopolskiego.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Kraków śladami Kościuszki max1W poniedziałkowy poranek 24 września 2018 r. wraz z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wybraliśmy się na wycieczkę szlakiem niepodległości do Krakowa. Spacer rozpoczęliśmy od ul. Szerokiej na Krakowskim Kazimierzu, gdzie Kościuszko prowadził rozmowy ze społecznością żydowską o wsparcie insurekcji kościuszkowskiej.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Rajd Tłuczań Brzeźnica max1Kolejny raz Stowarzyszenie "Nowoczesna Gospodyni" zaprosiło seniorów do udziału w Rajdzie Nordic Walking. W czwartkowe popołudnie 13 września 2018 r. wspólnie pokonaliśmy trasę, która wiodła z drogi powiatowej Ryczów-Wyźrał przez las Burzyńskiego, leśniczówkę w Tłuczani, Nowe Dwory i Podlesie w Brzeźnicy. Rajd zakończył się na Rynku w Brzeźnicy, gdzie zorganizowane zostało wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Piknik z Ekomuzeum DK max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy było organizatorem Pikniku z Ekomuzeum Doliny Karpia, który odbył się 9 września 2018 r. w Amfiteatrze w Brzeźnicy. Impreza była współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach "Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

FOTOGALERIA

obejrzyj filmiki

Więcej…

 

Spływ galarem z degustacja 2018 max1We wtorek 4 września 2018 r. odbył się "Spływ galarem wraz z degustacją produktów lokalnych" na kanale Łączany Skawina. Uczestnikami spływu były osoby z okolic Oświęcimia, Wadowic i Bielska-Białej, które miały okazję popłynąć pomniejszoną repliką oryginalnego statku rzecznego używanego przez flisaków w Łączanach w XIX wieku, a który został odnaleziony nad Wisłą w Brzeźnicy w 2011 r.

FOTOGALERIA

www.powiatlive.pl

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj134
Wszystkie948618
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama