g1Dyplom Julia Tyrała max1Miło nam poinformować, że uczestniczka zajęć wokalnych w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy Julia Tyrała zajęła III miejsce w X Przeglądzie Kolęd i Pastorałek "Kolędować Małemu", który obył się 13 stycznia 2018 r. w Regionalnym Ośrodku Kultury Doliny Karpia w Zatorze.

FOTOGALERIA ROK ZATOR

Więcej…

 

Jasełka Zator 2018 max1Po sukcesie grupy teatralnej "Orzeły" z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy podczas XVIII Przeglądu Przedstawień Jasełkowych w Brzeźnicy, podopieczni Katarzyny Szybisty wzięli udział w XIII Przeglądzie Przedstawień Jasełkowych w Zatorze, który odbył się 21 stycznia 2018 r.

FOTOGALERIA ROK ZATOR

Więcej…

 

Wystawa Łańcuchy choinkowe max1W Galerii Polsko-Słowackiej w Brzeźnicy w dniach od 18 grudnia 2017 r. do 19 stycznia 2018 r. można było obejrzeć pokonkursową wystawę XIV Przeglądu form plastycznych "W Tradycji Bożonarodzeniowej Symbole Świąt", której tematem przewodnim był "ŁAŃCUCH CHOINKOWY". Autorami prac były dzieci przedszkolne oraz uczniowie szkół podstawowych z terenu Gminy Brzeźnica, które wykonały przepiękne łańcuchy choinkowe z przeróżnych materiałów: papieru kolorowego, bristolu, gąbki, złotka, waty, makaronu o różnych kształtach i upieczonych ciasteczek.

FOTOGALERIA

 

Kolędy 2018 max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy od wielu lat jest organizatorem Konkursu Kolęd. W tym roku odbył się on 14 stycznia 2018 r. pod hasłem: "Śpiewajmy jednorodzonemu". Bardzo licznie zgromadzona publiczność mogła wysłuchać przepiękne kolędy i pastorałki w wykonaniu pięćdziesięciu jeden solistów, czternastu duetów i sześciu zespołów.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmik

Więcej…

 

Jasełka 2018 max1W sobotni poranek 13 stycznia 2018 r. w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbył się XVIII Przegląd Przedstawień Jasełkowych. Na brzeźnickiej scenie mogliśmy oglądać 4 przedstawienia z Sosnowic, Brzeźnicy, Centrum Kultury i Chrząstowic, które w różnorodny sposób ukazały nam Narodzenie Pana Jezusa.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Filharmonia Roztańczone pastorałki max1W poniedziałek 8 stycznia 2018 r. muzycy Filharmonii Krakowskiej zaprosili dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy oraz z Punktu Filialnego w Chrząstowicach do udziału w audycji „Roztańczone pastorałki”. W sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy widzowie wysłuchali kolęd i pastorałek w rytmach polskich tańców narodowych w wersji ludowej i salonowej.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj163
Wszystkie913688
Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama