g1Muzyczne spotkanie Muzeum miniatur max1W poniedziałek 9 kwietnia 2018 r. uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy oraz filii w Chrząstowicach wraz z seniorami z Dziennego Domu w Marcyporębie wzięli udział w kolejnym spotkaniu z Filharmonią Krakowską pt. "Muzeum miniatur muzycznych", które odbyło się w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

www.beskidzka24.pl

Więcej…

 

Opera PAJACE max1Miłośnicy teatru muzycznego i pięknego śpiewu 27 marca 2018 r. wyjechali wraz z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy do Opery w Krakowie, aby obejrzeć dwie opery: "Pajace" i "Gianni Schicchi" w reżyserii Włodzimierza Nurkowskiego i kompozycji Giacoma Pucciniego i Ruggera Leoncavallo. Opowieść dotyczyła skrajnych namiętności, które potrafią stać się źródłem destrukcji, pożerają człowieka, dewastując jego życie.

Więcej…

 

Stoły Wielkanocne 2018 max1Stowarzyszenie "Nowoczesna Gospodyni", Wójt Gminy Brzeźnica oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy byli organizatorami uroczystego spotkania przedświątecznego Tradycja Stołu Wielkanocnego, które odbyło się 24 marca 2018 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. Tegoroczna impreza dofinansowana została przez Powiat Wadowicki w ramach zadania "Lokalne tradycje kulinarne".

FOTOGALERIA

obejrzyj filmiki

www.beskidzka24.pl

www.powiatlive.pl

Więcej…

 

Wernisaż wystawy Witraże J.Gołęębiewska 2018 max1W piątkowy wieczór 23 marca 2018 r. w Galerii Polsko-Słowackiej w Brzeźnicy odbył się Wernisaż Wystawy Jadwigi Gołębiewskiej pod tajemniczym tytułem "Obrazy światłem malowane".

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Festiwal Tańca w Zatorze 2018 max1W dniach 17-18 marca 2018 r. w Regionalnym Ośrodku Kultury w Zatorze odbył się Festiwal Tańca. Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy reprezentowały 3 zespoły prowadzone przez Paulinę Milowską. W sobotę wystąpiły 2 zespoły: Phantom Squad oraz No Limits Squad.

FOTOGALERIA

FOTOGALERIA ROKZATOR

Więcej…

 

Spektakl Pisankowo 2018 max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło najmłodszych mieszkańców Gminy Brzeźnica na spektakl teatralny "Pisankowo", który rozpoczął się w niedzielne popołudnie 18 marca 2018 r.

FOTOGALERIA

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj187
Wszystkie925597
Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama