g1Spektakl O Rybaku i 2019 max1W poniedziałkowe przedpołudnie w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy 17 czerwca 2019 r. licznie zgromadzili się uczniowie i przedszkolaki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wycieczka Lanckorona 2019 max1W piątkowy, letni dzień 14 czerwca 2019 roku odbyła się wycieczka do Lanckorony, zorganizowana przez Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. We wspólnym wyjeździe brali udział seniorzy z Brzeźnicy oraz seniorzy z Regionalnego Ośrodka Kultury Doliny Karpia w Zatorze.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Spektakl Tajemnice Skarpetek max1W sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbył się spektakl teatralny pt.: "Tajemnice skarpetek" w wykonaniu Grupy Teatralnej "Orzeły". W środę 12 czerwca 2019 r. grupa wystąpiła dla przedszkolaków z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy, natomiast 14 czerwca 2019 r. dla rodziców.

FOTOGALERIA z 12.06.

FOTOGALERIA z 14.06.

Więcej…

 

Karpiowe Smaki w Brzeźnicy 2019 max1W niedzielę 9 czerwca 2019 roku odbył się piknik „Karpiowe Smaki” w Amfiteatrze Brzeźnicy, jako druga część projektu zrealizowanego w ramach operacji pod nazwą: Organizacja wydarzeń kulturalno- artystycznych promujących i upowszechniających dziedzictwo kulturowe rybołówstwa. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”.

FOTOGALERIA

www.kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

piknik bankowy 2019 max1W niedzielne popołudnie 9 czerwca 2019 r. w Amfiteatrze w Brzeźnicy odbył się po raz trzeci już Piknik Rodzinny z okazji Dni Spółdzielczości Bankowej zorganizowany przez Bank Spółdzielczy i Centrum Kultury i Promocji z Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Sobótki na Wyźrale 2019 max1W sobotnie popołudnie 8 czerwca 2019 r. w Centrum Rekreacyjnym w Wyźrale odbyły się Sobótki. Organizatorami tego wydarzenia byli: Stowarzyszenie "Nowoczesna Gospodyni", Rada Sołecka w Wyźrale, Koło Gospodyń Wiejskich w Wyźrale i Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj110
Wszystkie983248
Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama