g1Wycieczka Kraków Bielany max1W sobotni poranek 8 grudnia 2018 r. zapalona grupa wycieczkowiczów wyruszyła wraz z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy na krakowskie Bielany.

FOTOGALERIA

 

Spektakl Póki My żyjemy Józef Haller max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło do udziału w niezwykłym spotkaniu z Adamem Woźniczką, który jest pasjonatem pamięci o generale Józefie Hallerze.
W środę 5 grudnia 2018 r. uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy oraz członkowie Dziennego Domu Seniora w Marcyporębie mieli okazję zobaczyć mały fragment zbioru pamiątek po generale, który od 4 października 1918 r. był dowódcą Armii Polskiej we Francji.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Spektakl Gwiazdkowe cuda i spotkanie z Mikołajem 2018 max1Niedzielne popołudnie 2 grudnia 2018 r. Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zarezerwowało dla najmłodszych mieszkańców Gminy Brzeźnica. Zaraz po zakończeniu "Głosu Przedszkola" dzieciaki zostały zaproszone do obejrzenia spektaklu teatralnego "Gwiazdkowe cuda" w wykonaniu aktorów Studia YAPA ze Skawiny.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Głos Przedszkola 2018 max1Już po raz piętnasty Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło najmłodszych do udziału w Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Przedszkolaków "Głos Przedszkola", który odbył się 2 grudnia 2018 r. w sali widowiskowej CKiP w Brzeźnicy. W konkursie wzięło udział 34. recytatorów w dwóch kategoriach wiekowych (grupa młodsza 3-4 latki oraz grupa starsza 5-6 latki).

FOTOGALERIA

kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Warsztaty ceramiczne techniką raku max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zorganizowało Warsztaty Ceramiczne, które odbywały się 9, 16 i 30 listopada 2018 r. Prowadząca warsztaty pani Violetta Kramek pokazała uczestnikom jak podczas tworzenia wyrobów ceramicznych zastosować technikę raku.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Nominacje talenty 2018 max1Utalentowane dzieci ze szkół podstawowych i młodzież gimnazjalna z terenu Gminy Brzeźnica, w dniach 28 i 29 listopada 2018 r. brały udział w eliminacjach powiatowych XVIII Festiwalu Artystycznego "TALENTY 2018" w Wadowickim Centrum Kultury.

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj76
Wszystkie957088
Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama