g1Dyplom Bad One max1W Oświęcimskim Centrum Kultury 25 maja 2019 r. odbył się VII Ogólnopolski Festiwal tańca pt. "Taki Taniec". W konkursie wzięło udział ponad 130 grup, w tym również zespoły hip- hopowe z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy, które zaprezentowały się w kategorii: hip-hop juniorzy formacja „Bad One”, a hip-hop dzieci formacja „Pinki”.

Foto Oświęcimskie Centrum Kultury

Więcej…

 

Wycieczka Dom Matejki Rydlówka max1We wtorek 28 maja 2019 r. odbyła się muzealna wycieczka do Krakowa organizowana przez Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. We wspólnym zwiedzaniu brali udział seniorzy z Brzeźnicy oraz z Regionalnego Ośrodka Kultury Doliny Karpia w Zatorze.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Filharmonia Pocztówka z Italii max1W Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy na sali widowiskowej 27 maja 2019 r. miało miejsce ostatnie w tym sezonie Muzyczne Spotkanie z Filharmonią im. Karola Szymanowskiego w Krakowie pt. „Pocztówka z Italii”.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

XX Festiwal Piosenki 2019 max1W sobotnie przedpołudnie 25 maja 2019 r. na sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbył się już XX Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Licznie zgromadzona publiczność wysłuchać mogła ponad 70 wykonawców, w tym: solistów, duety, trio i grupę.

FOTOGALERIA

www.kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Konkurs piosenki SKO 2019 max1W środę 22 maja 2019 r. na sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbył się Konkurs Piosenki promującej SKO, którego organizatorami byli: Bank Spółdzielczy w Brzeźnicy oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Koncert Riedel Projekt Paszkówka max1W niedzielne popołudnie 19 maja 2019 r. na Boisku Sportowym w Paszkówce odbył się wyjątkowy Koncert RIEDEL PROJEKT Ku pamięci Ryśka - polskiego wokalisty, autora tekstów piosenek oraz wieloletniego i  najbardziej rozpoznawalnego członka zespołu "Dżem".

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj85
Wszystkie977503
Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama