g1Swięto Ziemniaka Tłuczań 2018 max1Koło Gospodyń Wiejskich w Tłuczani tradycyjnie już od wielu lat jest organizatorem Święta Ziemniaka, które w tym roku odbyło się 1 września 2018 r. w Wiejskim Domu Kultury w Tłuczani. Swoją obecnością w tym dniu zaszczycili Wójt Gminy Brzeźnica Bogusław Antos z małżonką oraz Dyrektor Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy Kazimierz Mostowik.

FOTOGALERIA tluczan.com

Więcej…

 

Malarskie Selfie wernisaż max1W sobotę 18 sierpnia 2018 r. w Izbie Regionalnej Doliny Karpia w Brzeźnicy odbył się wernisaż wystawy prac powstałych w ramach projektu "Malarskie Selfie - Autoportret Doliny Karpia". Celem projektu było zachęcenie osób, które na co dzień nie zajmują się malarstwem, aby spróbowały swoich sił w tej dziedzinie. Efekty pracy podczas zorganizowanych warsztatów plastycznych są zadziwiające...

FOTOGALERIA wernisaż

FOTOGALERIA warsztaty

Więcej…

 

Warsztaty wikliniarskie Zator 2018 max1W czwartek 16 sierpnia 2018 r. wraz z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wybraliśmy się na warsztaty wikliniarskie pod nazwą "Czar zaklęty w wiklinie" do Zatora. Prowadzący warsztaty pan Andrzej Żwawa wprowadził nas w tajniki wyplatania z wikliny różnych przedmiotów.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Dożynki Tłuczań 2018 max1W środę 15 sierpnia 2018 r. społeczność gminy Brzeźnica uroczyście obchodziła święto plonów, które w tym roku zorganizowano w Tłuczani.

FOTOGALERIA

www.powiatlive.pl

www.beskidzka24.pl

kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Wycieczka rodzinna Żywiec max1W piątkowy poranek 10 sierpnia 2018 r. w ramach akcji lato 2018 wraz z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wybraliśmy się na wycieczkę rodzinną do Żywca. Pierwszym etapem wycieczki był wyjazd kolejką na górę Żar, by podziwiać piękną panoramę, a za to najmłodsi skorzystali z atrakcji zjechania letnim torem saneczkowym.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Malarskie selfie do tekstu max1Dobiegły końca warsztaty plastyczne "Malarskie Selfie - Autoportret Doliny Karpia" prowadzone przez dyplomowanego artystę-plastyka. Cykl warsztatów plastycznych miał na celu stworzenie autoportretów/portretów mieszkańców Doliny Karpia. W ramach warsztatów mieszkańcy na bazie wykonanych i przetransponowanych wcześniej zdjęć wykonali na podobraziach własne portrety przy pomocy udostępnionych farb i pędzli.

W poniższym linku przedstawiamy filmik promujący projekt.

obejrzyj filmik

www.beskidzka24.pl

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj134
Wszystkie948625
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama