g1Piosenka Muza Zator 2019 max1Uczestniczki zajęć wokalnych z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy godnie reprezentowały naszą gminę podczas XV Festiwalu Piosenki MUZA, który odbył się 8 czerwca 2019 r. w Regionalnym Ośrodku Kultury w Zatorze.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Piknik Rodzinny ZSP Brzeźnica max1W niedzielne popołudnie 2 czerwca 2019 r. w Amfiteatrze w Brzeźnicy odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy przy współpracy z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Zakończenie e senior III tura max1W piątek 31 maja 2019 r. w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy trzecia już grupa zakończyła udział w kursie z projektu "Małopolski e-Senior".

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Biegaj z nami 2019 max1Jubileuszowa, już po raz dziesiąty organizowana akcja "Biegaj z nami" odbyła się w czwartkowe przedpołudnie 30 maja 2019 r. na Boisku Sportowym w Brzeźnicy. Imprezę zorganizował Uczniowski Klub Sportowy i Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Dyplom Bad One max1W Oświęcimskim Centrum Kultury 25 maja 2019 r. odbył się VII Ogólnopolski Festiwal tańca pt. "Taki Taniec". W konkursie wzięło udział ponad 130 grup, w tym również zespoły hip- hopowe z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy, które zaprezentowały się w kategorii: hip-hop juniorzy formacja „Bad One”, a hip-hop dzieci formacja „Pinki”.

Foto Oświęcimskie Centrum Kultury

Więcej…

 

Wycieczka Dom Matejki Rydlówka max1We wtorek 28 maja 2019 r. odbyła się muzealna wycieczka do Krakowa organizowana przez Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. We wspólnym zwiedzaniu brali udział seniorzy z Brzeźnicy oraz z Regionalnego Ośrodka Kultury Doliny Karpia w Zatorze.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj110
Wszystkie983242
Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama