g1Wycieczka Kraków Bielany max1W sobotni poranek 8 grudnia 2018 r. zapalona grupa wycieczkowiczów wyruszyła wraz z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy na krakowskie Bielany.

FOTOGALERIA

 

Spektakl Póki My żyjemy Józef Haller max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło do udziału w niezwykłym spotkaniu z Adamem Woźniczką, który jest pasjonatem pamięci o generale Józefie Hallerze.
W środę 5 grudnia 2018 r. uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy oraz członkowie Dziennego Domu Seniora w Marcyporębie mieli okazję zobaczyć mały fragment zbioru pamiątek po generale, który od 4 października 1918 r. był dowódcą Armii Polskiej we Francji.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Spektakl Gwiazdkowe cuda i spotkanie z Mikołajem 2018 max1Niedzielne popołudnie 2 grudnia 2018 r. Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zarezerwowało dla najmłodszych mieszkańców Gminy Brzeźnica. Zaraz po zakończeniu "Głosu Przedszkola" dzieciaki zostały zaproszone do obejrzenia spektaklu teatralnego "Gwiazdkowe cuda" w wykonaniu aktorów Studia YAPA ze Skawiny.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Głos Przedszkola 2018 max1Już po raz piętnasty Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło najmłodszych do udziału w Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Przedszkolaków "Głos Przedszkola", który odbył się 2 grudnia 2018 r. w sali widowiskowej CKiP w Brzeźnicy. W konkursie wzięło udział 34. recytatorów w dwóch kategoriach wiekowych (grupa młodsza 3-4 latki oraz grupa starsza 5-6 latki).

FOTOGALERIA

kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Warsztaty ceramiczne techniką raku max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zorganizowało Warsztaty Ceramiczne, które odbywały się 9, 16 i 30 listopada 2018 r. Prowadząca warsztaty pani Violetta Kramek pokazała uczestnikom jak podczas tworzenia wyrobów ceramicznych zastosować technikę raku.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Nominacje talenty 2018 max1Utalentowane dzieci ze szkół podstawowych i młodzież gimnazjalna z terenu Gminy Brzeźnica, w dniach 28 i 29 listopada 2018 r. brały udział w eliminacjach powiatowych XVIII Festiwalu Artystycznego "TALENTY 2018" w Wadowickim Centrum Kultury.

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj94
Wszystkie959721
Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama