g1krasiejow miniW piątek 13 lipca 2018 r. w ramach akcji lato 2018 wraz z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wybraliśmy się na wycieczkę do JuraParku w Krasiejowie. Pierwszym etapem wycieczki było odwiedzenie Tunelu Czasu, który przeniósł nas do czasów gdy jeszcze Ziemia nie istniała. Począwszy od Wielkiego Wybuchu poznaliśmy kolejne etapy kształtowania się Ziemi, 

Więcej…

 

flame mini12 lipca 2018 r. oficjalnie rozpoczął się spływ kajakowy rzeką Wisłą z Czechowic – Dziedzic do Krakowa organizowany w ramach ogólnopolskich obchodów ku czci „żołnierz wyklętych”. IV Memoriał Henryka Flame rozpoczął się od uroczystego złożenia kwiatów na grobie „Bartka”. W 3 dzień spływu 14 lipca uczestnicy dotarli również do naszej Gminy - przystań kajakowa przy Izbie Regionalnej Doliny Karpia.

Więcej…

 

tdn2018XXIII Turniej Drużyn Niezrzeszonych w tym roku rozegrany został 14 lipca 2018 r. na stadionie sportowym Ludowego Klubu Sportowego Nadwiślanka Brzeźnica. W tym roku Marcyporęba wygrała 3 mecze oraz 1 zremisowała, Brzezinka wygrała 3 mecze, Nowe Dwory wygrały 1 mecz i 1 zremisowała, Tłuczań wygrała 1 mecz oraz Wyźrał zremisował 2 mecze. Puchary i dyplomy wręczył drużynom Wiceprzewodniczący Rady Gminy Brzeźnica Kazimierz Pacułt.

Więcej…

 

Paszkówka minRuszyły międzypokoleniowe warsztaty kulinarne realizowane w ramach projektu: Seniorzy czynni i uczynni, dofinansowanego ze środków Województwa Małopolskiego. Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne gromadzą wiele dzieci i młodzieży, która chętnie gotuje i piecze. Podczas tych warsztatów seniorki chętnie dzielą się swoją wiedzą z młodym pokoleniem, szczególny nacisk stawiając  na nasze lokalne smaki . Pokłosiem tych warsztatów będzie wydanie kalendarza kulinarnego na 2019 rok.

Lokalne smaki to cykl spotkań kulinarnych organizowanych przez Stowarzyszenie Nowoczesna Gospodyni przy wpółpracy Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

Więcej…

 

INFORMACJA DOTYCZĄCA
PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
W CENTRUM KULTURY I PROMOCJI W BRZEŹNICY
(RODO)

Więcej…

 

Zakończenie zajęć artystycznych w CKiP max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło uczestników zajęć artystycznych, które odbywały się w roku szkolnym 2017/2018 na wspólne zakończenie roku artystycznego.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj150
Wszystkie944910
Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama