g1Niepodległościowy V Bieg max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy było jednym z partnerów Niepodległościowego V Biegu Przełajowego Sosnowice-Paszkówka, który odbył się 13 października 2018 r. W przepiękną sobotę tuż po godzinie 9.00 rozpoczęły się zapisy i start spod kościółka w Sosnowicach. Meta biegu była na Rynku w Paszkówce.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Dzień Seniora Paszkówka 2018 max1W sobotę 13 października 2018 r. w Wiejskim Domu Kultury w Paszkówce odbył się Dzień Seniora. Organizatorami tego wydarzenia byli: Rada Sołecka w Paszkówce oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w Kościele Przemienienia Pańskiego w Paszkówce.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Muzyczne Spotkanie Co wiecie o koncercie max1Po wakacyjnej przerwie Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wznowiło cykl spotkań z muzykami reprezentującymi Filharmonię Krakowską. W poniedziałkowe przedpołudnie 8 października 2018 r. w Galerii Polsko – Słowackiej w Brzeźnicy odbyło się Muzyczne Spotkanie z Filharmonią Krakowską pt.: „Co wiecie o koncercie?”, którego uczestnikami byli uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy i filii w Chrząstowicach oraz seniorzy z Dziennego Domu w Marcyporębie.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Pokaz filmu Janka 2018 max1"Polska Światłoczuła" kolejny raz zawitała w Domu Strażaka w Bęczynie - tym razem 7 października 2018 r. z projekcją filmu "Janka". Projekt, którego koordynatorem jest Zuzanna Olbińska, powstał w 2011 roku i zainicjowany został przez twórców filmowych Dorotę Kędzierzawską - reżysera i Arthura Reinharta - operatora filmowego.

FOTOGALERIA

www.kulturalnypowiat.pl

www.facebook.com/polskaswiatloczula/

www.wadowiceonline.pl

Więcej…

 

Dzień Seniora w Marcyporębie 2018 max1W sobotę 6 października 2018 r. odbył się Dzień Seniora dla mieszkańców Marcyporęby. Organizatorami tego spotkania byli: Rada Sołecka w Marcyporębie, Koło Gospodyń Wiejskich w Marcyporębie, Stowarzyszenie Rozwoju wsi Marcyporęba i Bachorowice oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Rajd Nordic Walking po Brzeźnicy 2018 max1Stowarzyszenie "Nowoczesna Gospodyni" znów zaprosiło seniorów do udziału w Rajdzie Nordic Walking. Tym razem w słoneczną środę 26 września 2018 r. spacerowaliśmy po Brzeźnicy. Był to ostatni rajd w ramach projektu "Senior potrójnie aktywny", dofinansowanego przez Wojewodę Małopolskiego.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj84
Wszystkie954033
Naszą witrynę przegląda teraz 63 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama