g1Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej max1W piątek 9 lutego 2018 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Był to drugi etap potyczek. Pierwszym etapem były eliminacje szkolne, w których wzięło udział ponad 120 uczniów z całej gminy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ferie 2018 Robotyka i nie tylko max1W poniedziałek 19 lutego 2018 r. w ramach Ferii zimowych z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbyły się zajęcia edukacyjne dla dzieci - Laboratorium Małego Naukowca. W pierwszej części zajęć dzieci wg schematu budowały z klocków LEGO norkę dla myszki.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ferie 2018 Warsztaty dziennikarsko filmowe max1W piątek 16 lutego 2018 r. w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy rozpoczęły się Warsztaty dziennikarsko-filmowe z Kulturalnym Powiatem. Na początku uczestnicy wykonywali różne ćwiczenia mające na celu poprawę dykcji. Zadaniem głównym warsztatów było zareklamowanie CKiP w Brzeźnicy. Jak poszło uczestnikom warsztatów zobaczcie sami...

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ferie 2018 W królestwie ziemniaka KGW Brzeźnica max1Rozpoczęły się wytęsknione Ferie zimowe, podczas których można spędzić czas z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. Zaprosiliśmy dzieci i młodzież do udziału w Kuchennych Rewelacjach z Kołami Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Brzeźnica.

Więcej…

 

Ferie 2018 tenis stołowy max1Jak co roku podczas Ferii Zimowych Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy organizuje Turniej Tenisa Stołowego. W czwartek 15 lutego 2018 r. tuż po godzinie 10.00 w sali tanecznej CKiP w Brzeźnicy rozpoczęły się turniejowe zmagania. Uczestnicy rywalizowali ze sobą rozgrywając mecze każdy z każdym.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ferie 2018 Prąd z ziemniaka max1Kolejną propozycją na spędzenie wolnego czasu z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy było Laboratorium Małego Naukowca czyli zajęcia edukacyjne, podczas których można było przeżyć niezwykłą przygodę z nauką.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj149
Wszystkie920830
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama