g1Targi Seniora w Krakowie max1W piątek 27 września 2019 roku grupa seniorów z Brzeźnicy i Zatora wyjechała na największe wydarzenie w Polsce dla seniorów - Targi Seniora w Expo Kraków. Program tegorocznych targów był bardzo bogaty i interesujący.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Otwarcie Dworca PKP w Brzeźnicy max124 września 2019 roku w Brzeźnicy uroczyście otwarto Centrum Komunikacji Zbiorowej, czyli odrestaurowany dworzec PKP oraz przestronny parking na ponad 130 samochodów. Wydarzeniu towarzyszyło otwarcie wystawy fotografii „Wspomnienia z kolei” ze zbiorów Zbigniewa Koter.

Więcej…

 

Otwarcie II etapu CRT w Bęczynie max1Parafialny Uczniowski Klub Sportowy "POBIEDR" oraz Wójt Gminy Brzeźnica byli organizatorami Pikniku Rodzinnego, który odbył się 22 września 2019 r. na boisku sportowym PUKS "POBIEDR" w Bęczynie i połączony został z otwarciem II etapu rozbudowy Centrum Rekreacyjno-Turystycznego w Bęczynie.

FOTOGALERIA

www.kulturalnypowiat.pl

obejrzyj filmik

Więcej…

 

Dożynki Chrząstowice 2019 max1W sobotę 7 września 2019 r. odbyły się Dożynki Gminne w Chrząstowicach. Organizatorami tegorocznego święta plonów byli: Wójt Gminy Brzeźnica, Rada Sołecka w Chrząstowicach, Koło Gospodyń Wiejskich w Chrząstowicach, Ochotnicza Straż Pożarna w Chrząstowicach, Stowarzyszenie "Nowoczesna Gospodyni" oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

www.kulturalnypowiat.pl

obejrzyj filmiki

Więcej…

 

Spotkanie seniorów Wrzesień 2019 max1Pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie seniorów odbyło się w środę 4 września 2019 roku w Galerii Polsko-Słowackiej przy CKiP w Brzeźnicy. Z okazji ósmej już akcji Narodowe Czytanie, która odbędzie się w sobotę 7 września, czytano fragmenty „Katarynki” Bolesława Prusa, która jako jedna z ośmiu nowel została zaproponowana do czytania przez Parę Prezydencką właśnie w tym roku.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Kino plenerowe Cudowny chłopak max1Sołtys i Rada Sołecka w Brzeźnicy oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zorganizowali dla mieszkańców Brzeźnicy i okolic kino plenerowe przy odrestaurowanym Dworcu PKP w Brzeźnicy. W piątkowy wieczór 30 sierpnia 2019 r. wspólnie obejrzeliśmy film pt. "Cudowny chłopak".

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj179
Wszystkie1003839
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama