g1kwietniowe spotkanie seniorów max1Aktywni seniorzy z Gminy Brzeźnica uczestniczyli w spotkaniu klubu seniora, które odbyło się 3 kwietnia 2019 r. w Galerii Polsko-Słowackiej w Brzeźnicy. Podczas spotkania ustalano m.in. program wiosennych wyjazdów.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Etap wojewódzki 64 Ogólnopolski max1W poniedziałek 1 kwietnia 2019 r. w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie odbył się etap wojewódzki 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Filharmonia O Ameryce inaczej max1Muzycy z Filharmonii Krakowskiej po raz kolejny gościli w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. Tym razem w poniedziałkowe przedpołudnie 25 marca 2019 r. opowiedzieli "O Ameryce inaczej".

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Gala 100 lecia PCK max1Uroczysta okolicznościowa Gala na 100-lecie Polskiego Czerwonego Krzyża odbyła się 25 marca 2019 r. w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. W trakcie gali odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień laureatom etapu Okręgowego XIII edycji Programu 2018 r. „Ognisty ratownik – Gorąca Krew” w Małopolsce.

FOTO FACEBOOK

Więcej…

 

Koncert Muzyki Francuskiej max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy w niedzielne popołudnie 24 marca 2019 r. zaprosiło na Koncert Muzyki Francuskiej "Bez miłości ani rusz".

FOTOGALERIA

obejrzyj filmik

www.kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Cyganeria 2019 max1W piątkowy wieczór 22 marca 2019 r. grupka seniorów wyjechała wraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy do Opery Krakowskiej, aby obejrzeć „Cyganerię” Giacoma Pucciniego. Akcja czteroaktowej opery rozgrywa się w Paryżu ok. 1830 roku i ukazuje obrazy z życia francuskiej cyganerii artystycznej,

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj99
Wszystkie974423
Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama