g1Wspólne śpiew.pieśni patriot.Nowe Dwory max1W środę 2 maja 2018 r. w godzinach wieczornych w Domu Kultury w Nowych Dworach zorganizowane zostało wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, które miało na celu uczczenie przypadającej w 2018 r. 100-rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Koncert Kwartetu Beedah max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło mieszkańców Gminy Brzeźnica na koncert Kwartetu Beedah, który odbył się 29 kwietnia 2018 r. w Izbie Regionalnej Doliny Karpia w Brzeźnicy. Beedah Quartet na scenie muzycznej Krakowa istnieje już od roku występując m.in. na bankiecie Cracow Model United Nations w Hotelu Europejskim oraz na Koncercie Noworocznym w Klubie Seniora przy ul. Focha. 

FOTOGALERIA

obejrzyj filmik

Więcej…

 

Dzień Seniora w Bęczynie max1W niedzielę 29 kwietnia 2018 r. w Domu Strażaka w Bęczynie odbył się Dzień Seniora dla mieszkańców Bęczyna. Organizatorami tego spotkania byli: Koło Gospodyń Wiejskich w Bęczynie, Rada Sołecka w Bęczynie oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmik

Więcej…

 

Wycieczka Wokół Oświęcimia max1We wtorek 24 kwietnia 2018 r. w ramach warsztatów historycznych grupka seniorów wybrała się z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy na wycieczkę wokół Oświęcimia.
Na naszej zaplanowanej trasie jako pierwszy znalazł się Regionalny Ogród Sensoryczny, który oferuje takie rzeczy jak:

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Dzień Seniora w Brzeźnicy max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźnicy, Koło Gospodyń Wiejskich w Brzeźnicy oraz Rada Sołecka w Brzeźnicy byli organizatorami Dnia Seniora, który odbył się w sobotnie popołudnie 14 kwietnia 2018 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Małopolski e Senior max1

Projekt "Małopolski e-Senior" jest realizowany na terenie gminy Brzeźnica przez Fundację Instytut Myśli Innowacyjnej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, III Oś Priorytetowa Cyfrowe kompetencje społeczeństwa, Działanie 3.1 Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych przez okres od 1 marca 2018 r. do 31 sierpnia 2020 r. 
Celem projektu jest podniesienie kompetencji

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj149
Wszystkie936589
Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama