g1Piknik Karpiowy Łączany Wianki 2018 max1W niedzielę 24 czerwca 2018 r. odbył się Piknik Karpiowy w Łączanach – Wianki 2018. Projekt zrealizowany został w ramach operacji po nazwą: Organizacja wydarzeń kulturalno-artystycznych promujących i upowszechniających dziedzictwo kulturowe rybołówstwa. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Spektak Kopciuszek Grupy teatralnej z CKiP max1Grupa teatralna "Orzeły" działająca w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy pod opieką Katarzyny Szybisty zaprosiła grupy przedszkolne i uczniów Szkoły Podstawowej z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy na premierę spektaklu "Kopciuszek", która odbyła się 20 czerwca 2018 r. w sali widowiskowej CKiP.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wycieczka Ustroń Wisła max1We wtorek 19 czerwca 2018 r. Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wraz z Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Zatorze zorganizowało wyjazd do Ustronia i Wisły. Na zaplanowanej trasie znalazł się wyjazd kolejką linową na Czantorie (995 m n.p.m.), która jest najpopularniejszym szczytem Beskidu Śląskiego.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wernisaż wystawy SOWY max1Późnym popołudniem w sobotę 16 czerwca 2018 r. odbył się Wernisaż Wystawy "SOWY". Prace podopiecznych Pracowni Twórczej "BĘ202" wystawione były na płocie przy stawach w Bęczynie. Organizatorami wystawy byli: Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy, Studio Filmowe "Jawor" oraz Pracownia Twórcza "BĘ202".

Więcej…

 

Piknik Rodzinny w Brzeźnicy max1 copyW niedzielne popołudnie 10 czerwca 2018 r. w Amfiteatrze w Brzeźnicy odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dni Spółdzielczości Bankowej. Organizatorami tego wydarzenia byli: Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy i Bank Spółdzielczy w Brzeźnicy, a partnerami: Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Brzeźnicy oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Brzeźnicy. Patronat nad imprezą sprawował Wójt Gminy Brzeźnica Bogusław Antos.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmiki

Więcej…

 

Czerwcowe spotkanie seniorów w Zatorze max1Wyjątkowo we wtorek 5 czerwca 2018 r. miało miejsce czerwcowe spotkanie seniorów, podczas którego wyruszyliśmy na wycieczkę do Zatora.
Pierwszym odwiedzonym miejscem było Towarzystwo Miłośników Ziemi Zatorskiej, w której umieszczone są zbiory regionalne:

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj150
Wszystkie944912
Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama