g1Dzień Seniora Łączany 2017 max1Koło Gospodyń Wiejskich w Łączanach i Rada Sołecka w Łączanach przy współudziale Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy byli organizatorami Dnia Seniora, który odbył się 28 października 2017 r. w sali Domu Strażaka w Łączanach. Na spotkanie przybyło kilkudziesięciu Seniorów.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Warsztaty pszczelarskie 2017 max1W sobotę 28 października 2017 r. w Galerii Polsko-Słowackiej w Brzeźnicy w ramach ECO MUZEUM odbyły się warsztaty pszczelarskie. Poprowadził je pan Wojciech Spisak właściciel "Pasieki u Wojtka" w Marcyporębie. Gospodarstwo pasieczne pana Wojtka nastawione jest na produkcję miodów nektarowych, odmianowych, wielokwiatowych i spadziowych, pozyskiwanie pyłku pszczelego, propolisu i wosku.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wycieczka Niepołomice 2017 max1Grupka podróżników z Gminy Brzeźnica wybrała się wraz z Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Zatorze na wycieczkę do Niepołomic, która odbyła się w sobotę 28 października 2017 r.

FOTOGALERIA

 

Fatima Orędzie wciąż aktualne max1W piątek 27 października 2017 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbył się pokaz filmu "Fatima - orędzie wciąż aktualne" w reżyserii Jarosława Mańki. Obejrzała go spora grupa mieszkańców Gminy Brzeźnica. Film został nagrodzony na XXXII Międzynarodowym Katolickim Festiwalu Filmów i Multimediów KSF "Niepokalana 2017" za walory patriotyczno-edukacyjne, w kategorii "dokument". Intencją prezentowanego filmu jest rozpropagowanie Orędzia Fatimskiego i przypomnienie warunków wypowiedzianych przez Matkę Bożą w Fatimie. Warunków, które mogą uratować świat, a które są tak proste do spełnienia: pokuta, odmawianie różańca, praktyka pierwszych pięciu sobót miesiąca i zawierzenie Rosji jej sercu przez papieża. Producentem tego dokumentu jest Instytut Księdza Piotra Skargi.

 

Dzień Seniora Paszkówka 2017 max1W sobotę 21 października 2017 r. w sali Wiejskiego Domu Kultury w Paszkówce odbył się Dzień Seniora. Organizatorami tego wydarzenia byli: Rada Sołecka w Paszkówce oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w kościele Przemienienia Pańskiego w Paszkówce.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmik

Więcej…

 

wycieczka Dolina Mnikowska Dworek w Balicach max1W czwartek 12 października 2017 r. grupka seniorów wybrała się z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy do Doliny Mnikowskiej. Na naszej zaplanowanej trasie znalazł się również Pałac Radziwiłłów w Balicach, a poza planem zwiedziliśmy podkrakowską miejscowość Morawicę. W ten wyjątkowo ciepły i słoneczny dzień pierwszym punktem zwiedzania był Pałac Radziwiłłów w Balicach - jednej z najstarszych podkrakowskich wsi.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj99
Wszystkie907396
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama