g1Kampania informacyjna LSR 2019 max1Stowarzyszenie Dolina Karpia realizując Kampanię informacyjną na temat naborów planowanych w bieżącym roku "LSR w 2019", informuje o zaplanowanych w bieżącym roku naborach wniosków o dofinansowanie/ wniosków o przyznanie pomocy.

Stowarzyszenie Dolina Karpia realizując Kampanię informacyjną na temat naborów planowanych w bieżącym roku "LSR w 2019", informuje o zaplanowanych w bieżącym roku naborach wniosków o dofinansowanie/ wniosków o przyznanie pomocy.

Więcej…

 

Ferie 2019 Laboratorium Małego Naukowca max1W ostatnim już dniu Ferii Zimowych 25 stycznia 2019 r. w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbyły się zajęcia edukacyjne „Laboratorium małego naukowca”. Zostały one przygotowane i poprowadzone przez znaną nam już firmę ROBOTIM, pod okiem której dzieci wykonywały doświadczenia i eksperymenty.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ferie 2019 Gry i zabawy max1W środę 23 stycznia 2019 r. Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy przygotowało dla dzieci gry i zabawy, które prowadziła Katarzyna Szybisty. Zajęcia obejmowały gry ruchowe oraz rozwijające logiczne myślenie.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ferie 2019 Warsztaty taneczne max1Warsztaty taneczne to kolejna propozycja na spędzenie wolnego czasu podczas ferii zimowych z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. We wtorek 22 stycznia 2019 r. sala taneczna wypełniła się dziećmi i młodzieżą, którzy pod czujnym okiem prowadzącej zajęcia Pauliny Milowskiej uczyli się nowych kroków do wspólnego tańca.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ferie 2019 KGW Paszkówka max1Podczas tegorocznych ferii zimowych panie z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Brzeźnica przygotowały w swoich miejscowościach Kuchenne Rewelacje dla najmłodszych. KGW Wyźrał zaprosiło najmłodszych do udziału w "Ziemniaczanych szaleństwach", podczas których robiono z ziemniaków przeróżne smakołyki.

Więcej…

 

Ferie 2019 warsztaty witrażowe max1Drugi tydzień ferii zimowych czyli w poniedziałek 21 stycznia 2019 r. rozpoczęliśmy od warsztatów witrażowych, które poprowadziła Jadwiga Gołębiewska. Na przygotowanych kartonach dzieci szkicowały wzory swoich witraży.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj110
Wszystkie970487
Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama