g1Spektakl Twój Szczęśliwy Numerek max1Niezapomniane chwile grozy przeżyli uczestnicy spektaklu "Twój Szczęśliwy Numerek" w reżyserii Mirosława Płonki, który odbył się 7 kwietnia 2019 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Spektak Mały Książę ZSP Brzeźnica max1

W piątkowe przedpołudnie 5 kwietnia 2019 roku na scenie Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wystawiono spektakl „Mały Książę”. Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy pod opieką Pani Lidii Adamus wcielili się w rolę aktorów teatralnych, prezentując swój talent szerokiej publiczności.

FOTOGALERIA

www.kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

kwietniowe spotkanie seniorów max1Aktywni seniorzy z Gminy Brzeźnica uczestniczyli w spotkaniu klubu seniora, które odbyło się 3 kwietnia 2019 r. w Galerii Polsko-Słowackiej w Brzeźnicy. Podczas spotkania ustalano m.in. program wiosennych wyjazdów.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Etap wojewódzki 64 Ogólnopolski max1W poniedziałek 1 kwietnia 2019 r. w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie odbył się etap wojewódzki 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Filharmonia O Ameryce inaczej max1Muzycy z Filharmonii Krakowskiej po raz kolejny gościli w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. Tym razem w poniedziałkowe przedpołudnie 25 marca 2019 r. opowiedzieli "O Ameryce inaczej".

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Gala 100 lecia PCK max1Uroczysta okolicznościowa Gala na 100-lecie Polskiego Czerwonego Krzyża odbyła się 25 marca 2019 r. w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. W trakcie gali odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień laureatom etapu Okręgowego XIII edycji Programu 2018 r. „Ognisty ratownik – Gorąca Krew” w Małopolsce.

FOTO FACEBOOK

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj85
Wszystkie977499
Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama