g1tdn2018XXIII Turniej Drużyn Niezrzeszonych w tym roku rozegrany został 14 lipca 2018 r. na stadionie sportowym Ludowego Klubu Sportowego Nadwiślanka Brzeźnica. W tym roku Marcyporęba wygrała 3 mecze oraz 1 zremisowała, Brzezinka wygrała 3 mecze, Nowe Dwory wygrały 1 mecz i 1 zremisowała, Tłuczań wygrała 1 mecz oraz Wyźrał zremisował 2 mecze. Puchary i dyplomy wręczył drużynom Wiceprzewodniczący Rady Gminy Brzeźnica Kazimierz Pacułt.

Więcej…

 

Paszkówka minRuszyły międzypokoleniowe warsztaty kulinarne realizowane w ramach projektu: Seniorzy czynni i uczynni, dofinansowanego ze środków Województwa Małopolskiego. Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne gromadzą wiele dzieci i młodzieży, która chętnie gotuje i piecze. Podczas tych warsztatów seniorki chętnie dzielą się swoją wiedzą z młodym pokoleniem, szczególny nacisk stawiając  na nasze lokalne smaki . Pokłosiem tych warsztatów będzie wydanie kalendarza kulinarnego na 2019 rok.

Lokalne smaki to cykl spotkań kulinarnych organizowanych przez Stowarzyszenie Nowoczesna Gospodyni przy wpółpracy Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

Więcej…

 

INFORMACJA DOTYCZĄCA
PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
W CENTRUM KULTURY I PROMOCJI W BRZEŹNICY
(RODO)

Więcej…

 

Zakończenie zajęć artystycznych w CKiP max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło uczestników zajęć artystycznych, które odbywały się w roku szkolnym 2017/2018 na wspólne zakończenie roku artystycznego.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Piknik Karpiowy Łączany Wianki 2018 max1W niedzielę 24 czerwca 2018 r. odbył się Piknik Karpiowy w Łączanach – Wianki 2018. Projekt zrealizowany został w ramach operacji po nazwą: Organizacja wydarzeń kulturalno-artystycznych promujących i upowszechniających dziedzictwo kulturowe rybołówstwa. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Spektak Kopciuszek Grupy teatralnej z CKiP max1Grupa teatralna "Orzeły" działająca w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy pod opieką Katarzyny Szybisty zaprosiła grupy przedszkolne i uczniów Szkoły Podstawowej z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy na premierę spektaklu "Kopciuszek", która odbyła się 20 czerwca 2018 r. w sali widowiskowej CKiP.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj134
Wszystkie948618
Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama