g1Dożynki Małopolskie w Ryczowie max1Koło Gospodyń Wiejskich w Łączanach reprezentowało Gminę Brzeźnica na XXI Dożynkach Województwa Małopolskiego w Ryczowie. Odbyły się one się 25 sierpnia 2019 r. na stadionie sportowym LKS "Orzeł".

FOTOGALERIA

Więcej…

 

zoo miniW wiele wrażeń obfitował wyjazd do Zoo we Wrocławiu zorganizowany przez CKiP w Brzeźnicy oraz ROK w Zatorze, który odbył się 8 sierpnia 2019 r. w ramach Akacji Lato 2019 r. Spora grupa turystów spędziła kilka godzin podziwiając zwierzęta z całego świata. Szczególny zachwyt wzbudziło Afrykarium.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Filmowa pocztówka z Gdańska max1Kolonia w Grdańsku zakończona. Koloniści z Brzeźnicy i Zatora intensywnie spędzili te dni nad naszym morzem. Zamieszczamy na podsumowanie galerię zdjęć. Zapraszamy do obejrzenia. Obejrzyjcie również filmową pocztówkę z Gdańska. Oj, działy  się tam fajne rzeczy.

Filmowa pocztówka

FOTOGALERIA

Obejrzycie również reportaże z wcześniejszych wiadomości.

 

Zwiedzanie Gdyni max1Piątek 26 lipca 2019 r. Pierwszy dzień kolonii za nami! Letni wypoczynek rozpoczęliśmy przywitaniem zatorskich kajakarzy i powitaniem morza. Sami zobaczcie jak dobrze się bawimy! A przed nami - Malbork.

obejrzyjcie filmik

kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Foto Sopot max1Obejrzyjcie kolejny filmik. Tym razem płyniemy statkiem w Sopocie. Zobaczcie również zdjęcia z Sopotu. Jest pięknie...

filmik z Sopotu

fotogaleria

Foto Sopot

 

Malbork filmik max1W sobotę 27 lipca 2019 r. grupa kolonijna dzieciaków z Zatora i Brzeźnicy wyruszyła na wycieczkę do Malborka. Obejrzyjcie filmik z tego wydarzenia.

zobaczcie filmik

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj179
Wszystkie1003838
Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama