g1Wernisaż wystawy ARTRABATA max1W piątek 23 czerwca 2017 r. o godzinie 18.00 w Galerii Polsko-Słowackiej w Brzeźnicy miało miejsce otwarcie wystawy „ARTRABATA czyli Botanika i Sztuka”. Prace wykonali młodzi artyści z Pracowni Twórczej BĘ202 pod okiem Anny Kowal. Jest to ich spojrzenie na otaczającą przyrodę zmieniającą się wraz z porami roku.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wystawa fotografii Podróże Dalekie i Bliskie max1W Galerii Polsko-Słowackiej w Brzeźnicy w dniach od 17 maja do 20 czerwca 2017 r. można było obejrzeć wystawę fotografii Artystów spod Draboża pt. "Podróże Dalekie i Bliskie". Autorkami fotografii były: Grażyna Obersztyn, Irena Lurie-Chudy i Ewa Cichoń.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Spektakl grupy teatralnej z CKiP max1We wtorek 20 czerwca 2017 r. na deskach sceny w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wystąpiła grupa teatralna z CKiP w Brzeźnicy w spektaklu "Algebroida". Spektakl przygotowany został na zakończenie zajęć teatralnych w roku szkolnym 2016/2017, a obejrzeli go uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmik

Więcej…

 

Festiwal Piosenki MUZA Zator max1W sobotę 17 czerwca 2017 r. w Regionalnym Ośrodku Kultury w Zatorze odbył się XIII Festiwal Piosenki MUZA. Na festiwalu Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy reprezentowało pięciu wykonawców, którzy swoje umiejętności wokalne doskonalą na zajęciach wokalnych i teatralnych pod okiem Katarzyny Szybisty. Młodzi wokaliści wyśpiewali wysokie... miejsca !

Więcej…

 

Turniej Piłki Nożnej III urodziny AP Wisła B ca max1W sobotę 17 czerwca 2017 r. na Boisku Sportowym LKS "Nadwiślanka" oraz na Orliku w Brzeźnicy odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Brzeźnica z okazji III urodzin Akademii Piłkarskiej WISŁA Brzeźnica. W turnieju wzięło udział 20 drużyn, które rywalizowały w trzech kategoriach: młodzik, żak i orlik. Mecze rozgrywane były równolegle na dwóch boiskach. Rozgrywki, pomimo deszczowej pogody, dostarczyły zawodnikom i kibicom wielu emocji.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Warsztaty galarnictwa i rej galarem 2017 max1Grupa seniorów z Kalwarii Zebrzydowskiej i Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wzięła udział w warsztatach galarnictwa na kanale Łączany-Skawina, które odbyły się 13 czerwca 2017 r. Uczestnicy zapoznali się z historią galarnictwa, podziwiali piękne krajobrazy i wzięli udział we wspólnym ognisku.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj148
Wszystkie891985
Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama