g1Ferie 2018 W królestwie ziemniaka KGW Brzeźnica max1Rozpoczęły się wytęsknione Ferie zimowe, podczas których można spędzić czas z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. Zaprosiliśmy dzieci i młodzież do udziału w Kuchennych Rewelacjach z Kołami Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Brzeźnica.

Więcej…

 

Ferie 2018 tenis stołowy max1Jak co roku podczas Ferii Zimowych Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy organizuje Turniej Tenisa Stołowego. W czwartek 15 lutego 2018 r. tuż po godzinie 10.00 w sali tanecznej CKiP w Brzeźnicy rozpoczęły się turniejowe zmagania. Uczestnicy rywalizowali ze sobą rozgrywając mecze każdy z każdym.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ferie 2018 Prąd z ziemniaka max1Kolejną propozycją na spędzenie wolnego czasu z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy było Laboratorium Małego Naukowca czyli zajęcia edukacyjne, podczas których można było przeżyć niezwykłą przygodę z nauką.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ferie 2018 Walentynkowe ostatki max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło dzieci i młodzież na Walentynkowe Ostatki, które odbyły się 13 lutego 2018 r. w sali widowiskowej w Brzeźnicy. Niewielka grupka dzieci świetnie się bawiła tańcząc w rytm znanych i lubianych muzycznych przebojów.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Spektakl Maruczella 2018 max1W niedzielny wieczór 11 lutego 2018 r. z okazji zbliżających się Walentynek Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło młodszą i starszą publiczność do obejrzenia spektaklu w klimacie niemego kina pt. „Maruczella” w reżyserii Mikołaja Wiepriewa w wykonaniu Teatru Nikoli z Krakowa.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Spotkanie Seniorów luty 2018 max1Klub Seniora działający przy Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy spotyka się w pierwszą środę miesiąca w Galerii Polsko-Słowackiej w Brzeźnicy. Dnia 7 lutego 2018 r. pojechali z wizytą do Dziennego Domu Seniora w Marcyporębie, którego uroczyste otwarcie odbyło się 22 stycznia 2018 r. Jest to pierwsza w powiecie wadowickim placówka, która zapewnia 8 godzinną opiekę dla osób powyżej 60 roku życia, które nie są już aktywne zawodowo.

FOTOGALERIA

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj187
Wszystkie925597
Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama