g1Spektakl Pisankowo 2018 max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło najmłodszych mieszkańców Gminy Brzeźnica na spektakl teatralny "Pisankowo", który rozpoczął się w niedzielne popołudnie 18 marca 2018 r.

FOTOGALERIA

 

XII edycja ognisty ratownik max1W sobotę 10 marca 2018 r. w Krynicy odbyła się Gala Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Kilkunastu osobom z Małopolski wręczono medale Ministra Zdrowia Honorowy Dawca Krwi Zasłużony dla Zdrowia Narodu.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmik

Więcej…

 

Koncert The Threex max1Późnym, niedzielnym popołudniem 11 marca 2018 r. na scenie w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wystąpiło Trio muzyczno-komediowe The ThreeX. W skład zespołu, który działa nieprzerwanie od 15 lat, wchodzą muzycy pochodzący z Bielska-Białej: Krzysztof Kokoszewski, Jacek Obstarczyk, Jacek Stolarczyk - absolwenci renomowanego uniwersytetu muzycznego w Wiedniu.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmiki

Więcej…

 

Festiwal Kultury Harcerskiej 2018 max110 marca 2018 r. odbył się w Brzeźnicy, po raz pierwszy w historii, XX Jubileuszowy Festiwal Kultury Harcerskiej pod hasłem "Harc Scout Musical" zorganizowany przez Hufiec Ziemi Wadowickiej i 51 WPDH "Wędrownicy". Partnerem było Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy, które pomogło przygotować całą imprezę w sali widowiskowej.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Czego nie widać teatr bagatela max1Kilkunastoosobowa grupa miłośników sztuki teatralnej w środę 7 marca 2018 r. wyjechała wraz z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy do Teatru Bagatela w Krakowie, aby obejrzeć sztukę Michaela Frayna "Czego nie widać" w reżyserii Macieja Wojtyszki. Widzowie oglądnęli spektakl uznany za klasykę gatunku, farsę nad fasami i najzabawniejszą komedię, jaka kiedykolwiek powstała. Sztuka Frayna pokazała wszystko, co zwykły zjadacz chleba chciałby wiedzieć o teatrze.

Więcej…

 

Filharmonia Baśń o Śnieżynce max1Po zimowym wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej rozpoczęliśmy kontynuację Muzycznych Spotkań z Filharmonią Krakowską. W poniedziałek 5 marca 2018 r. uczniowie Zespołuy Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy wraz ze swoimi opiekunami obejrzeli i wysłuchali "Baśni o Śnieżynce".

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj149
Wszystkie936588
Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama