g1Pielgrzymka Góralska 2019 max1W czwartek 26 lipca 2019 r. w godzinach przedpołudniowych do Brzeźnicy dotarła XXXVIII Piesza Pielgrzymka Góralska na Jasną Górę. Górale wyruszyli z Nowego Targu 23 lipca 2019 roku. Strudzeni, ale pełni radości i uśmiechu pielgrzymi zatrzymali się na zasłużony postój na boisku sportowym w Brzeźnicy.

FOTOGALEREIA

Więcej…

 

Spektakl O Rybaku 2019 max1W ramach Akcji Lato organizowanej przez Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy, w dniach 22 i 23 lipca 2019 r. Studio YAPA wystawiło spektakl teatralny "O Rybaku i Złotej Rybce" w Tłuczani, Łączanach, Marcyporębie i Sosnowicach.

Więcej…

 

TDN 2019 max1W sobotę 20 lipca 2019 r. na boisku sportowym w Bęczynie odbył się XXIV Turniej Drużyn Niezrzeszonych. Organizatorami tego wydarzenia byli: Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Bęczynie.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wycieczka Regulice 2019 max1W piątkowy, słoneczny dzień 19 lipca 2019 roku, w ramach trwającej „Akcji lato” Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wraz z Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Zatorze wyruszyło do Regulic, wsi położonej nad potokiem Regulka w gminie Alwernia. Na miejscu czekała na nas fantastyczna atrakcja - Lokalna Kolej Drezynowa, jedyna taka w Małopolsce.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wakacyjne gotowanie KGW Sosnowice max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy rozpoczęło Wakacyjne Gotowanie dla dzieci i młodzieży z Kołami Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Brzeźnica. Podczas spotkań dzieciaki pod czujnym okiem członkiń kół przygotowują przeróżne przysmaki ucząc się jednocześnie niełatwej sztuki gotowania i pieczenia. Wakacyjne Gotowanie odbywa się już w kolejnych miejscowościach. 

Więcej…

 

Jubileusz 45 lat LKS Dąb Paszkówka max1

W dniach 13-14 lipca 2019 roku odbyły się uroczyste obchody Jubileuszu 45-lecia Klubu Sportowego LKS "Dąb" Paszkówka. Pierwszego dnia w sobotę 13 lipca 2019 r. nastąpiło oficjalne otwarcie Jubileuszu na boisku LKS "Dąb” w Paszkówce. Przedstawiciel Klubu Pan Tomasz Pawlik przywitał wszystkich przybyłych gości i opowiedział krótko historię Klubu w latach 1974-2018. Oto kilka ważnych dat:

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj179
Wszystkie1003839
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama