g1Dożynki 2017 max1W niedzielę 10 września 2017 r. w Brzeźnicy miało miejsce Polsko-Słowackie Święto Wsi czyli Dożynki 2017. Organizatorem tego święta było Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy, a partnerem Gmina Divina ze Słowacji. Polsko-Słowackie Święto Wsi odbyło się w ramach projektu „POLSKO-SŁOWACKI ROK OBRZĘDÓW I ZWYCZAJÓW W CYKLU WYDARZEŃ KULTURALNO-TURYSTYCZNYCH” dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Program Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020. Patronat honorowy nad imprezą objął Wójt Gminy Brzeźnica Bogusław Antos.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmiki

Więcej…

 

Wycieczka Zalipie max1W sobotę 9 września 2017 r. grupa seniorów z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy i Regionalnego Ośrodka Kultury w Zatorze odwiedziła Zalipie i Tarnów.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Polska Światłoczuła Bęczyn max1"Nieformalna Grupa Miłośników Bęczyna z Bęczyna i Nie Tylko” przy wsparciu Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy, miała zaszczyt gościć w piątek 25 sierpnia 2017 r. ekipę filmową z projektu "Polska Światłoczuła", w ramach którego został pokazany film „Sztuka kochania”. Zainicjowana przez twórców filmowych Dorotę Kędzierzawską i Arthura Reinharta „Polska światłoczuła”, to projekt którego celem jest docieranie do małych miejscowości, do których wcale, bądź z rzadka dociera dobre, polskie kino.

FOTOGALERIA

www.wadowice24.pl

wadowiceonline.pl

o projekcie:   http://polskaswiatloczula.pl/
                    https://www.facebook.com/polskaswiatloczula/?fref=ts

więcej o filmie: http://www.filmpolski.pl/fp/index.php?film=1239568)

Więcej…

 

Piknik Paszkówka max1W środowe przedpołudnie 16 sierpnia 2017 r. Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy w ramach Akcji Lato 2017 zaprosiło na kolejny piknik nad wodą, który tym razem odbył się na łowisku "Pod Dębem" w Paszkówce. Chętni mogli popływać kajakami pod czujnym okiem firmy "Kajaki na Wiśle", której właścicielem jest Biuro Turystyczne "Dolina Podróżnika" Grzegorz Pyjos z siedzibą w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Bochnia miniGrupa turystów z Brzeźnicy 17 sierpnia 2017 r. zawiatała w podziemia Kopalni soli w Bochni. Wyjazd dostaczył nam wiele wrażeń. Czekały tam na nas ciekawe opowieści, a użyte nowoczesne formy przekazu podkreśliły znaczenie i charakter tego miejsca.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

tozsamosc miejsca miniAnna Kowal to znana nie tylko u nas artystka. W poniedziałek 14 sierpnia 2017 r. prezentowała, dzięki uprzejmości Banku Spółdzielczego w Brzeźnicy, swój nowy projekt - Tożsamość miejsca. Centrum Kultury jest partnerem projektu. Prezentacja "stylizowanych" na ludowe mebli była okazją do rozmów o sztuce ludowej i jej znaczeniu we współczesnym świecie.

FOTOGALERIA

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj99
Wszystkie907397
Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama