g1Biesiadowanie przy grillu w Wyźrale max1W sobotnie popołudnie 13 października 2018 r. w Wyźrale miało miejsce otwarcie Centrum Rekreacyjnego, gdzie można wspólnie spędzać czas przy grillu.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Niepodległościowy V Bieg max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy było jednym z partnerów Niepodległościowego V Biegu Przełajowego Sosnowice-Paszkówka, który odbył się 13 października 2018 r. W przepiękną sobotę tuż po godzinie 9.00 rozpoczęły się zapisy i start spod kościółka w Sosnowicach. Meta biegu była na Rynku w Paszkówce.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Dzień Seniora Paszkówka 2018 max1W sobotę 13 października 2018 r. w Wiejskim Domu Kultury w Paszkówce odbył się Dzień Seniora. Organizatorami tego wydarzenia byli: Rada Sołecka w Paszkówce oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w Kościele Przemienienia Pańskiego w Paszkówce.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Muzyczne Spotkanie Co wiecie o koncercie max1Po wakacyjnej przerwie Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wznowiło cykl spotkań z muzykami reprezentującymi Filharmonię Krakowską. W poniedziałkowe przedpołudnie 8 października 2018 r. w Galerii Polsko – Słowackiej w Brzeźnicy odbyło się Muzyczne Spotkanie z Filharmonią Krakowską pt.: „Co wiecie o koncercie?”, którego uczestnikami byli uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy i filii w Chrząstowicach oraz seniorzy z Dziennego Domu w Marcyporębie.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Pokaz filmu Janka 2018 max1"Polska Światłoczuła" kolejny raz zawitała w Domu Strażaka w Bęczynie - tym razem 7 października 2018 r. z projekcją filmu "Janka". Projekt, którego koordynatorem jest Zuzanna Olbińska, powstał w 2011 roku i zainicjowany został przez twórców filmowych Dorotę Kędzierzawską - reżysera i Arthura Reinharta - operatora filmowego.

FOTOGALERIA

www.kulturalnypowiat.pl

www.facebook.com/polskaswiatloczula/

www.wadowiceonline.pl

Więcej…

 

Dzień Seniora w Marcyporębie 2018 max1W sobotę 6 października 2018 r. odbył się Dzień Seniora dla mieszkańców Marcyporęby. Organizatorami tego spotkania byli: Rada Sołecka w Marcyporębie, Koło Gospodyń Wiejskich w Marcyporębie, Stowarzyszenie Rozwoju wsi Marcyporęba i Bachorowice oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj95
Wszystkie959724
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama