g1Muzyczne Spotkanie w krainie czardasza max1W poniedziałkowe przedpołudnie 11 lutego 2019 r. odbyło się spotkanie Muzyczne Spotkanie z Filharmonią im. Karola Szymanowskiego w Krakowie. Tym razem uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy i filii w Chrząstowicach mogli się przenieść za pomocą opowieści i muzyki „W krainę czardasza”.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Koncert Cinema Paradiso max1W niedzielne popołudnie 10 lutego 2019 r. w kameralnej atmosferze stworzonej w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy można było wziąć udział w Koncercie Przebojów Filmowych CINEMA PARADISO.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ryzykowna Forsa Bagatela 2019 max1Dla osób, które lubią stanąć oko w oko ze sztuką i zaspokajać swoje artystyczne aspiracje Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zorganizowało wyjazd do Teatru Bagatela w Krakowie na spektakl "Ryzykowna forsa" w reżyserii Pawła Pitery. W czwartkowy wieczór 7 lutegoo 2019 r. 32-osobowa grupa obejrzała klasyczną, angielską komedię pełną humoru sytuacyjnego oraz przezabawnych żartów i zaskakujących chwytów.

Więcej…

 

MTvB Styczeń w CKiP max1Serdecznie zapraszamy do obejrzenia kolejnego filmiku, który jest podsumowaniem styczniowych wydarzeń kulturalnych w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Malarstwo 2019 wystawa max1Przez cały miesiąc styczeń 2019 r. można było oglądać wystawę "MALARSTWO" Małgorzaty Wójtowicz Cichoń, która prezentowana była w Galerii Polsko-Słowackiej w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Kampania informacyjna LSR 2019 max1Stowarzyszenie Dolina Karpia realizując Kampanię informacyjną na temat naborów planowanych w bieżącym roku "LSR w 2019", informuje o zaplanowanych w bieżącym roku naborach wniosków o dofinansowanie/ wniosków o przyznanie pomocy.

Stowarzyszenie Dolina Karpia realizując Kampanię informacyjną na temat naborów planowanych w bieżącym roku "LSR w 2019", informuje o zaplanowanych w bieżącym roku naborach wniosków o dofinansowanie/ wniosków o przyznanie pomocy.

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj99
Wszystkie974423
Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama