g1Zespół Bad One sukcesy max1Miło nam poinformować, że zespół taneczny BAD ONE działający w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy pod opieką artystyczną Pauliny Milowskiej zaczyna odnosić sukcesy w konkursach tanecznych poza granicami Gminy Brzeźnica.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Zakończenie e senior II grupa max1W środę 10 kwietnia 2019 r. druga grupa seniorów zakończyła kurs i jednocześnie udział w projekcie "Małopolski e-Senior", który odbywał się w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. Projekt realizowany był przez Instytut Myśli Innowacyjnej.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wystawa Sowy przy Banku Spółdzielczym max1Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy "SOWY", która prezentowana jest na ogrodzeniu Banku Spółdzielczego w Brzeźnicy w dniach od 9 kwietnia do 10 maja 2019 r. Autorami prac są dzieci i młodzież, którzy szlifują swój talent w Pracowni Twórczej BĘ202.

FOTOGALERIA

www.be202.pl

Więcej…

 

Pobór krwi w Tłuczani 2019 max1W niedzielę 7 kwietnia 2019 r. w Wiejskim Domu Kultury w Tłuczani odbyła się kolejna edycja poboru krwi zorganizowana przez Klub Honorowych Dawców Krwi "DAR SERCA" działający przy Zarządzie Gminnym Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Spektakl Twój Szczęśliwy Numerek max1Niezapomniane chwile grozy przeżyli uczestnicy spektaklu "Twój Szczęśliwy Numerek" w reżyserii Mirosława Płonki, który odbył się 7 kwietnia 2019 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Spektak Mały Książę ZSP Brzeźnica max1

W piątkowe przedpołudnie 5 kwietnia 2019 roku na scenie Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wystawiono spektakl „Mały Książę”. Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy pod opieką Pani Lidii Adamus wcielili się w rolę aktorów teatralnych, prezentując swój talent szerokiej publiczności.

FOTOGALERIA

www.kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj110
Wszystkie983247
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama