g1Ferie 2019 Laboratorium Małego Naukowca max1W ostatnim już dniu Ferii Zimowych 25 stycznia 2019 r. w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbyły się zajęcia edukacyjne „Laboratorium małego naukowca”. Zostały one przygotowane i poprowadzone przez znaną nam już firmę ROBOTIM, pod okiem której dzieci wykonywały doświadczenia i eksperymenty.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ferie 2019 Gry i zabawy max1W środę 23 stycznia 2019 r. Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy przygotowało dla dzieci gry i zabawy, które prowadziła Katarzyna Szybisty. Zajęcia obejmowały gry ruchowe oraz rozwijające logiczne myślenie.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ferie 2019 Warsztaty taneczne max1Warsztaty taneczne to kolejna propozycja na spędzenie wolnego czasu podczas ferii zimowych z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. We wtorek 22 stycznia 2019 r. sala taneczna wypełniła się dziećmi i młodzieżą, którzy pod czujnym okiem prowadzącej zajęcia Pauliny Milowskiej uczyli się nowych kroków do wspólnego tańca.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ferie 2019 KGW Paszkówka max1Podczas tegorocznych ferii zimowych panie z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Brzeźnica przygotowały w swoich miejscowościach Kuchenne Rewelacje dla najmłodszych. KGW Wyźrał zaprosiło najmłodszych do udziału w "Ziemniaczanych szaleństwach", podczas których robiono z ziemniaków przeróżne smakołyki.

Więcej…

 

Ferie 2019 warsztaty witrażowe max1Drugi tydzień ferii zimowych czyli w poniedziałek 21 stycznia 2019 r. rozpoczęliśmy od warsztatów witrażowych, które poprowadziła Jadwiga Gołębiewska. Na przygotowanych kartonach dzieci szkicowały wzory swoich witraży.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ferie 2019 Maraton artystyczny max1W piątym dniu Ferii Zimowych w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy 18 i 19 stycznia 2019 r. odbył się „Maraton Artystyczny”. Specjalnie na to wydarzenie przyjechała grupa dzieci z Regionalnego Ośrodka Kultury w Zatorze. Spotkanie rozpoczęło się od zajęć tanecznych „Zumba Kids”, prowadzonych przez Marzenę Pietkiewicz, które przyciągnęły ogromną liczbę dzieci.

FOTOGALERIA

www.kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj76
Wszystkie957090
Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama