g1Mój Świateczny Anioł 2019 max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy jak co roku w okresie przedświątecznym było organizatorem XVI Przeglądu form plastycznych "W Tradycji Bożonarodzeniowej - symbole świąt". Tematem tegorocznej edycji przeglądu był "Mój Świąteczny Anioł". Napłynęło do nas 99 przepięknych prac, które ozdabiają hol Centrum Kultury i tworzą wystawę, którą można oglądać do 17 stycznia 2020 r.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Muzykujące Brzdące XII 2019 max1Trzecie i zarazem ostatnie w tym roku kalendarzowym „Muzykujące Brzdące”, czyli przedświąteczne zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i małych dzieci do 3 roku życia wraz z rodzicami, dziadkami i opiekunami odbyły się 19 grudnia 2019 r. w sali tanecznej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Powiatowy Konkurs potraw w Myślenicach 2019 max1Stowarzyszenie "Nowoczesna Gospodyni"  reprezentowało Gminę Brzeźnica podczas XVII Powiatowego Konkursu Potraw Regionalnych "Choinka przy Wigilijnym Stole" w Myślenicach.

FOTOGALERIA

gazetakrakowska.pl

Więcej…

 

Spektakl Żona do adopcji 2019 max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło miłośników sztuki teatralnej na spektakl "Żona do adopcji", który odbył się w niedzielny wieczór 15 grudnia 2019 r. właśnie w Brzeźnicy. Widowisko w reżyserii Jakuba Ehrliha to świetna komedia omyłek oraz lekki, przyjemny i szalenie pozytywny obraz scenek dosłownie z życia wziętych.

FOTOGALERIA

kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Stoły wigilijne 2019 Sosnowice max1Przedświąteczna atmosfera roztacza wokół nas coraz szersze kręgi. Przekonali się o tym uczestnicy uroczystego spotkania Tradycja Stołu Wigilijnego, które odbyło się 14 grudnia 2019 r. w Wiejskim Domu Kultury w Sosnowicach.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmiki

kulturalnypowiat.pl

PowiatLive filmik

PowiatLive czytaj

Więcej…

 

Słodka manufaktura max1W grudniowe przedpołudnie w czwartek 12 grudnia 2019 roku w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy już zapachniało świętami. A wszystko za sprawą warsztatów cukierniczych Słodka Manufaktura, na których powstały świąteczne piernikowe chatki.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj179
Wszystkie1003843
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama