g1Dożynki Chrząstowice 2019 max1W sobotę 7 września 2019 r. odbyły się Dożynki Gminne w Chrząstowicach. Organizatorami tegorocznego święta plonów byli: Wójt Gminy Brzeźnica, Rada Sołecka w Chrząstowicach, Koło Gospodyń Wiejskich w Chrząstowicach, Ochotnicza Straż Pożarna w Chrząstowicach, Stowarzyszenie "Nowoczesna Gospodyni" oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

www.kulturalnypowiat.pl

obejrzyj filmiki

Więcej…

 

Spotkanie seniorów Wrzesień 2019 max1Pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie seniorów odbyło się w środę 4 września 2019 roku w Galerii Polsko-Słowackiej przy CKiP w Brzeźnicy. Z okazji ósmej już akcji Narodowe Czytanie, która odbędzie się w sobotę 7 września, czytano fragmenty „Katarynki” Bolesława Prusa, która jako jedna z ośmiu nowel została zaproponowana do czytania przez Parę Prezydencką właśnie w tym roku.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Kino plenerowe Cudowny chłopak max1Sołtys i Rada Sołecka w Brzeźnicy oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zorganizowali dla mieszkańców Brzeźnicy i okolic kino plenerowe przy odrestaurowanym Dworcu PKP w Brzeźnicy. W piątkowy wieczór 30 sierpnia 2019 r. wspólnie obejrzeliśmy film pt. "Cudowny chłopak".

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Dożynki Małopolskie w Ryczowie max1Koło Gospodyń Wiejskich w Łączanach reprezentowało Gminę Brzeźnica na XXI Dożynkach Województwa Małopolskiego w Ryczowie. Odbyły się one się 25 sierpnia 2019 r. na stadionie sportowym LKS "Orzeł".

FOTOGALERIA

Więcej…

 

zoo miniW wiele wrażeń obfitował wyjazd do Zoo we Wrocławiu zorganizowany przez CKiP w Brzeźnicy oraz ROK w Zatorze, który odbył się 8 sierpnia 2019 r. w ramach Akacji Lato 2019 r. Spora grupa turystów spędziła kilka godzin podziwiając zwierzęta z całego świata. Szczególny zachwyt wzbudziło Afrykarium.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Filmowa pocztówka z Gdańska max1Kolonia w Grdańsku zakończona. Koloniści z Brzeźnicy i Zatora intensywnie spędzili te dni nad naszym morzem. Zamieszczamy na podsumowanie galerię zdjęć. Zapraszamy do obejrzenia. Obejrzyjcie również filmową pocztówkę z Gdańska. Oj, działy  się tam fajne rzeczy.

Filmowa pocztówka

FOTOGALERIA

Obejrzycie również reportaże z wcześniejszych wiadomości.

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj110
Wszystkie983253
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama