g1Spektakl O Rybaku 2019 max1W ramach Akcji Lato organizowanej przez Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy, w dniach 22 i 23 lipca 2019 r. Studio YAPA wystawiło spektakl teatralny "O Rybaku i Złotej Rybce" w Tłuczani, Łączanach, Marcyporębie i Sosnowicach.

Więcej…

 

TDN 2019 max1W sobotę 20 lipca 2019 r. na boisku sportowym w Bęczynie odbył się XXIV Turniej Drużyn Niezrzeszonych. Organizatorami tego wydarzenia byli: Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Bęczynie.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wycieczka Regulice 2019 max1W piątkowy, słoneczny dzień 19 lipca 2019 roku, w ramach trwającej „Akcji lato” Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wraz z Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Zatorze wyruszyło do Regulic, wsi położonej nad potokiem Regulka w gminie Alwernia. Na miejscu czekała na nas fantastyczna atrakcja - Lokalna Kolej Drezynowa, jedyna taka w Małopolsce.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wakacyjne gotowanie KGW Sosnowice max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy rozpoczęło Wakacyjne Gotowanie dla dzieci i młodzieży z Kołami Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Brzeźnica. Podczas spotkań dzieciaki pod czujnym okiem członkiń kół przygotowują przeróżne przysmaki ucząc się jednocześnie niełatwej sztuki gotowania i pieczenia. Wakacyjne Gotowanie odbywa się już w kolejnych miejscowościach. 

Więcej…

 

Jubileusz 45 lat LKS Dąb Paszkówka max1

W dniach 13-14 lipca 2019 roku odbyły się uroczyste obchody Jubileuszu 45-lecia Klubu Sportowego LKS "Dąb" Paszkówka. Pierwszego dnia w sobotę 13 lipca 2019 r. nastąpiło oficjalne otwarcie Jubileuszu na boisku LKS "Dąb” w Paszkówce. Przedstawiciel Klubu Pan Tomasz Pawlik przywitał wszystkich przybyłych gości i opowiedział krótko historię Klubu w latach 1974-2018. Oto kilka ważnych dat:

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wycieczka Mueum Życia Codzinnego Płaza max1W piątek 12 lipca 2019 r. grupa seniorów wyjechała na letnie warsztaty wraz z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy oraz Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Zatorze do Muzeum Życia Codziennego w Płazie.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj85
Wszystkie977504
Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama