g1Nominacje talenty 2018 max1Utalentowane dzieci ze szkół podstawowych i młodzież gimnazjalna z terenu Gminy Brzeźnica, w dniach 28 i 29 listopada 2018 r. brały udział w eliminacjach powiatowych XVIII Festiwalu Artystycznego "TALENTY 2018" w Wadowickim Centrum Kultury.

Więcej…

 

Muzyczne Spotkanie Podróż Orient Expresem max1Muzycy Filharmonii Krakowskiej przybyli do Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy 26 listopada 2018 r., aby zabrać uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy, ich nauczycieli oraz seniorów z Dziennego Domu Seniora w Marcyporębie w niezwykłą "Podróż Orient Expressem".

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Maraton Zumby 2018 max1W piątkowy wieczór 23 listopada 2018 r. w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbył się po raz pierwszy Maraton Zumby. Wydarzenie okazało się strzałem w dziesiątkę. W maratonie wzięła udział bardzo liczna grupa miłośniczek Zumby czyli "Zumbiarek".

FOTOGALERIA

www.facebook.com/monika.giza.7169

www.kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Wieczorek muzyczny w Bęczynie max1W sobotę 17 listopada 2018 r. w Domu Strażaka w Bęczynie odbył się wieczorek muzyczno-kulinarny dla mieszkańców Bęczyna i okolic.  
Spotkanie, zainicjowane przez samych mieszkańców, miało na celu zintegrowanie społeczności i po prostu miłe i beztroskie spędzenie czasu przy muzyce na żywo i dobrym jedzeniu.

Więcej…

 

Wernisaż prac malarskich ins.historycznym wzornictwem max1W piątkowy wieczór 16 listopada 2018 r. w Galerii Polsko Słowackiej w Brzeźnicy odbył się Wernisaż wystawy prac malarskich inspirowanych historycznym wzornictwem Doliny Karpia.

Więcej…

 

Obchody Święta Niepodległości Brzeźnica 2018 max111 listopada to kulminacyjny dzień obchodów Święta Niepodległości. W Naszej Gminie oficjalne uroczystości odbyły się w Brzeźnicy. Rozpoczęły się Mszą Świętą w intencji ojczyzny w kościele parafialnym pod wezwanie Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 11.00 sprawowanej przez ks. kanonika Adama Lenarta.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmiki

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj134
Wszystkie948631
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama