g1festiwal poiosenki maxi1W niedzielę 2.05.2010r. w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbył się XII Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej.

Licznie zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać 29 prezentacji muzycznych w sześciu kategoriach: przedszkole + „0”,  kl. I-III, kl. IV-VI, gimnazjum i wyżej oraz duety i zespoły.

FOTOGALERIA

.

Więcej…

 

powiat_suski_min1.jpg

28 kwietnia 2010 r. seniorzy pojechali na pierwszą wycieczkę z programu „Małopolska Gościnna” współfinansowaną przez Urząd Marszałkowski w Krakowie. Realizując cały program odwiedzimy osiem powiatów małopolski. Zaczynamy od powiatu suskiego, a w Suchej Beskidzkiej od renesansowego Zamku.
 
.

Więcej…

 

najwi__ksza_ryba_int.jpg

W Paszkówce w sobotę 24 kwietnia 2010 r. odbyły się spławikowe zawody wędkarskie "Wielki łowy na karpika". W turnieju współzawodniczyło ponad dwudziestu zawodników. Organizatorem zawodów był LKS "Dąb" Paszkówka oraz CKiP w Brzeźnicy. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów. Więcej w najbliższym numerze Takiej Malowniczej Gminy i na stronie łowiska www.lowiskopaszkowka.pl.

FOTOGALERIA

.
 

warsztaty dekupażu maxi1W środę 21 kwietnia 2010 r. w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbyły się warsztaty plastyczne z dekupażu. Jest to technika ozdabiania przedmiotów, polegająca na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię wzoru wyciętego z papieru lub serwetki papierowej, pokryciu go wieloma warstwami lakieru tak, aby wtopił się całkowicie i nie był wyczuwalny przy dotknięciu. Przyklejony wzór ma wyglądać jak namalowany. Uczestnicy warsztatów starali się wykorzystywać wskazówki przekazywane przez instruktorki z Ośrodka Kultury w Zatorze - panie: Justynę Paluchowską i Karolinę Rospond, które prowadziły warsztaty.

FOTOGALERIA 

.
 

maxi1_30.jpg Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac dzieci i młodzieży szkolnej w ramach VII przeglądu ozdób wielkanocnych "Wokół Tradycji Wielkanocnej". Ozdoby świąteczne można oglądać w holu Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 18.00.

 FOTOGALERIA

Lista nagordzonych osób:

.

Więcej…

 

spotkanie_senior__w_min1.jpg

W dniu 7 kwietnia 2010 r. odbyło się kolejne spotkanie członków Klubu Seniora. Szczególnymi gośćmi byli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach: aspirant Małgorzata Hombesz i mł. aspirant Zbigniew Przybek. To właśnie ta sympatyczna para policjantów uświadamiała naszych seniorów o grożących Im niebezpieczeństwach związanych z tzw. drobną przestępczością.
 

FOTOGALERIA

.

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj134
Wszystkie948626
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama