g1maxi1_57.jpg

Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaproponowało dzieciom i młodzieży gimnazjalnej wykonanie jesiennego pejzażu swojej miejscowości. Do konkursu złożono aż 155 prac, wykonanych różnymi technikami plastycznymi. Komisja konkursowa w składzie: Agnieszka Wolska, Ewelina Kutermak, Anna Brańka, Dorota Kawa i Kazimierz Mostowik przyznała następujące miejsca:

 

 
.

Więcej…

 

maxi1_55.jpg

W niedzielne popołudnie 22 listopada 2009 r. sala widowiskowa w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wypełniła się młodymi tancerzami, biorącymi udział w XIV Konkursie Tańca Dyskotekowego oraz publicznością, która z zaciekawieniem oczekiwała na popisy młodych gwiazd. Tegoroczny konkurs podzielony był na sześć kategorii: przedszkole + "0", soliści z kl. I-III, soliści z kl. IV i gimnazjum, duety, zespoły z kl. I-III i zespoły z gimnazjum.

 

 

FOTOGALERIA

.

Więcej…

 

maxi1_56.jpg

W piątkowy ranek 20 listopada 2009 r. Klub Kultury "Andulka" w Brzeźnicy wypełnił się przedszkolakami, które wzięły udział w VI Gminnym Konkursie Recytatorskim "Głos przedszkola". Konkurs podzielony był na dwie kategorie: dzieci młodsze (3-4 latki)  oraz starszaki + "0" (5-6 latki). Zgromadzona publiczność mogła wysłuchać wierszy m.in. Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, Wandy Chotomskiej, Doroty Gellner, Marii Konopnickiej.

 

 

FOTOGALERIA

.

Więcej…

 

maxi1_22.JPGW niedzielę 15 listopada 2009r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbył się

KONCERT ORKIESTRY 

SYMFONICZNEJ

Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Jana Pawła II w Wadowicach. Orkiestrą utworzoną w 2005 roku dyryguje Elwira Zając.

 

FOTOGALERIA

.
 

maxi1_59.jpg

Seniorzy, tym razem w dniu 6 listopada 2009 r. odwiedzili Ochaby Wielkie k. Skoczowa. Znajduje się tam stadnina, w której hoduje się blisko 240 koni. Zwiedzaliśmy ten obiekt z ogromnym zainteresowaniem, a niektórym seniorom mocniej biło serce. Przecież wielu z nich miało kiedyś bliski kontakt z tymi zwierzętami. Dzisiaj na terenie naszych wsi koników jest jak na lekarstwo. Ot choćby w Brzeźnicy jest tylko jeden koń.

 

FOTOGALERIA

 

 

.

Więcej…

 

 

maxi1_23.JPGCentrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Brzeźnicy zaprosili uczniów szkół podstawowych i gimnazjów do udziału w konkursie wiedzy o papieżu. Tegoroczny konkurs pod nazwą "Odnowił Oblicze Polskiej Ziemi - Wielki Pontyfikat Jana Pawła II" odbył się 5 listopada 2009 r. w Klubie Kultury "Andulka" w Brzeźnicy. Dzieci i młodzież gimnazjalna zmagała się z pytaniami o różnym stopniu trudności. Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

 

FOTOGALERIA

.

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj149
Wszystkie936590
Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama