g1maxi1_35.jpg

3 marca 2010 roku odbyło się kolejne spotkanie Klubu Seniora „Młodym być jesienią” w Brzeźnicy. Spotkanie, na którym była Pani Maria Guzy z ekipą TV Kraków by zrealizować kolejny odcinek programu „Pora dla Seniora”. Trzeba przyznać, że dobrze darzy się seniorom od początku tego roku. W styczniu piękny Bal Opłatkowy, w lutym uroczystość 10 – lecia Klubu Seniora, a w marcu program telewizji krakowskiej.
 
.

Więcej…

 

maxi1_36.jpg W czwartek 25 lutego 2010 roku seniorzy wyjechali na pierwszą w tym roku wycieczkę. Celem było Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku Białej, w którym realizowane były filmy takie jak: Bolek i Lolek, Reksio, Lis Leon i wiele innych. Mieliśmy okazję zapoznać się z techniką jaką były wykonywane te popularne wśród dzieci i nie tylko filmy.

 FOTOGALERIA

.

Więcej…

 

maxi1_37.jpg Wielkim sukcesem zakończył się udział uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Gminy Brzeźnica w tegorocznym Powiatowym Konkursie Recytatorskim zorganizowanym przez Wadowickie Centrum Kultury w dniach 15 i 17 lutego 2010r. Laureaci Gminnego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się 8 grudnia 2009r. w CKiP w Brzeźnicy  zakwalifikowali się do powiatowego konkursu, gdzie prezentowali się przed bardziej wymagającą publicznością i komisją konkursową. Jej skład reprezentowali: P. Katarzyna Pohl - aktorka Teatru Lalek Banialuka, P. Elżbieta Karkoszka - aktorka Teatru Starego i wykładowca PWST w Krakowie oraz P. Andrzej Róg -aktor teatralny i filmowy związany z Teatrem STU.

 FOTOGALERIA

.

Więcej…

 

maxi1_38.jpg W sobotę 6 lutego 2010 r.  w Domu Strażaka w Łączanach zorganizowano Dzień Seniora dla najstarszych mieszkańców Łączan. Organizatorami tej imprezy byli: Rada Sołecka w Łączanach, Koło Gospodyń Wiejskich w Łączanach i Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. Dla przybyłych gości przygotowano film o najstarszej mieszkance gminy pani Marii Torba i zdjęcia z poprzednich spotkań seniorów.

FOTOGALERIA

 

.

Więcej…

 

urodziny_klubu_min1.jpg

Minęło kilka dni od Balu Opłatkowego seniorów, a tu kolejna uroczystość, tym razem dla członków Klubu Seniora "Młodym być jesienią" w Brzeźnicy. W czwartek 4 lutego 2010r. w Klubie Kultury "Andulka" hucznie obchodzono 10-tą rocznicę powstania tegoż klubu.

FOTOGALERIA

 

.

Więcej…

 

maxi1_39.jpg

W ostatnią niedzielę stycznia 31.01.2010 r. Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło seniorów z Gminy Brzeźnica na XII już Bal Opłatkowy Seniorów.

FOTOGALERIA

.
 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj134
Wszystkie948629
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama