g1


altXVI Turniej Drużyn Niezrzeszonych Gminy Brzeźnica zorganizowany został przez Centrum Kultury i Promocji na stadionie sportowym LKS "Przełęcz" w Kossowej w dniu 26 lipca 2009r. Do rozgrywek przystąpiło 6 drużyn. W meczach eliminacyjnych, które rozpoczęły się o godz. 11.00 zagrały ze sobą:
Brzezinka - Bachorowice 4:1
Tłuczań - Wyźrał 5:2
Nowe Dwory - Marcyporęba 7:3
 
 
.

Więcej…

 

kolonia intGrupa trzydziestu kolonistów wyjechała wraz z Centrum Kultury na wakacje. Gdańsk o świcie przywitał nas słońcem. Zakwaterowanie w "Naszej szkole", pierwsze śniadanie i powitanie morza. Piękna pogoda towarzyszy nam już kilka dni.

Oto fotoreportaże z naszego dotychczasowego  pobytu.

 

FOTOGALERIA

.
 

nocfil intPo raz drugi grupa młodych ludzi wzięła udział w wakacyjnej Nocy filmowej. Tym razem motywem przewodnim była muzyka.

 

FOTOGALERIA

.
 
Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zorganizowało wakacyjne warsztaty muzyczne w dniach 15-16 lipca 2009r.

.
 

Tegoroczny cykl wakacyjnych spotkań z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy rozpoczęliśmy w Nowych Dworach. W piękny, słoneczny dzień 14 lipca 2009r. bardzo liczna grupa dzieci rywalizowała w sportowych konkurencjach. Slalom na piłce, biegi w workach, slalom w płetwach, rzuty do celu, kręcenie hula hop, skakanie na skakance, zabawy zręcznościowe z piłką sprawiały dzieciom ogromną frajdę. Najlepsi nagradzani byli drobnymi upominkami. Niekończąca się kolejka ustawiona była do jednej z atrakcji tegorocznych spotkań. Skoki na trampolinie okazały się strzałem w dziesiątkę.

 


.

Więcej…

 

maxi1_27.JPG To był naprawdę udany weekend. Nie dość, że dopisała słoneczna pogoda to dopisali goście. A wszystko to podczas dwudniowego Festynu Sportowego w Kossowej, który odbył się 4-5 lipca. W tym roku organizatorzy- LKS Przełęcz Kossowa- zapewnili dwa dni wspaniałej zabawy. Impreza rozpoczęła się w sobotę meczem piłki nożnej pomiędzy drużynami Juniorów z Łączan i Kossowej. Mecz zakończył się wynikiem 8-5 dla Juniorów z Kossowej . Następnie przyszedł czas na starsze pokolenie.

.

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj187
Wszystkie925599
Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama