g1najwi__ksza_ryba_int.jpg

W Paszkówce w sobotę 24 kwietnia 2010 r. odbyły się spławikowe zawody wędkarskie "Wielki łowy na karpika". W turnieju współzawodniczyło ponad dwudziestu zawodników. Organizatorem zawodów był LKS "Dąb" Paszkówka oraz CKiP w Brzeźnicy. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów. Więcej w najbliższym numerze Takiej Malowniczej Gminy i na stronie łowiska www.lowiskopaszkowka.pl.

FOTOGALERIA

.
 

warsztaty dekupażu maxi1W środę 21 kwietnia 2010 r. w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbyły się warsztaty plastyczne z dekupażu. Jest to technika ozdabiania przedmiotów, polegająca na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię wzoru wyciętego z papieru lub serwetki papierowej, pokryciu go wieloma warstwami lakieru tak, aby wtopił się całkowicie i nie był wyczuwalny przy dotknięciu. Przyklejony wzór ma wyglądać jak namalowany. Uczestnicy warsztatów starali się wykorzystywać wskazówki przekazywane przez instruktorki z Ośrodka Kultury w Zatorze - panie: Justynę Paluchowską i Karolinę Rospond, które prowadziły warsztaty.

FOTOGALERIA 

.
 

maxi1_30.jpg Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac dzieci i młodzieży szkolnej w ramach VII przeglądu ozdób wielkanocnych "Wokół Tradycji Wielkanocnej". Ozdoby świąteczne można oglądać w holu Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 18.00.

 FOTOGALERIA

Lista nagordzonych osób:

.

Więcej…

 

spotkanie_senior__w_min1.jpg

W dniu 7 kwietnia 2010 r. odbyło się kolejne spotkanie członków Klubu Seniora. Szczególnymi gośćmi byli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach: aspirant Małgorzata Hombesz i mł. aspirant Zbigniew Przybek. To właśnie ta sympatyczna para policjantów uświadamiała naszych seniorów o grożących Im niebezpieczeństwach związanych z tzw. drobną przestępczością.
 

FOTOGALERIA

.

Więcej…

 

maxi1_16.JPG W piątek 26 marca 2010 r. mieszkańcy Brzeźnicy mieli okazję oglądnąć w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Brzeźnicy  Misterium Męki Pańskiej w wykonaniu Mieszkańców z Gminy Divina na Słowacji. Organizatorami tego spektaklu w ramach projektu "Pejzaże polsko-słowackiej kultury w Brzeźnicy" byli: Gmina Brzeźnica, Gmina Divina. Biblioteka Publiczna w Brzeźnicy i Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej na stronie projektu www.divina.brzeznica.pl

.
 

Przegląd Zespołów Artystycznych maxi1Wadowickie Centrum Kultury po raz jedenasty zorganizowało Powiatowy Przegląd Zespołów Artystycznych. W pierwszym dniu tanecznych zmagań w powiecie Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy reprezentowały cztery zespoły: Perełki, Devil Girls, Dance Step i Shock Dance. Wszystkie te formacje taneczne przygotowała  p. Joanna Szewczyk -instruktorka tańca w CKiP w Brzeźnicy .

FOTOGALERIA

 

.
 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj132
Wszystkie966676
Naszą witrynę przegląda teraz 67 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama