g1nocfil intPo raz drugi grupa młodych ludzi wzięła udział w wakacyjnej Nocy filmowej. Tym razem motywem przewodnim była muzyka.

 

FOTOGALERIA

.
 
Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zorganizowało wakacyjne warsztaty muzyczne w dniach 15-16 lipca 2009r.

.
 

Tegoroczny cykl wakacyjnych spotkań z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy rozpoczęliśmy w Nowych Dworach. W piękny, słoneczny dzień 14 lipca 2009r. bardzo liczna grupa dzieci rywalizowała w sportowych konkurencjach. Slalom na piłce, biegi w workach, slalom w płetwach, rzuty do celu, kręcenie hula hop, skakanie na skakance, zabawy zręcznościowe z piłką sprawiały dzieciom ogromną frajdę. Najlepsi nagradzani byli drobnymi upominkami. Niekończąca się kolejka ustawiona była do jednej z atrakcji tegorocznych spotkań. Skoki na trampolinie okazały się strzałem w dziesiątkę.

 


.

Więcej…

 

maxi1_27.JPG To był naprawdę udany weekend. Nie dość, że dopisała słoneczna pogoda to dopisali goście. A wszystko to podczas dwudniowego Festynu Sportowego w Kossowej, który odbył się 4-5 lipca. W tym roku organizatorzy- LKS Przełęcz Kossowa- zapewnili dwa dni wspaniałej zabawy. Impreza rozpoczęła się w sobotę meczem piłki nożnej pomiędzy drużynami Juniorów z Łączan i Kossowej. Mecz zakończył się wynikiem 8-5 dla Juniorów z Kossowej . Następnie przyszedł czas na starsze pokolenie.

.

Więcej…

 

Lucyna Przystał z Wyźrału, Marek Długopolski z Tłuczani, Marek Gonciarczyk z Bachorowic, Jan Krzeszowiak z Brzezinki i Józef Tracz z Brzeźnicy, to sołtysi, którzy reprezentowali naszą gminę na dwudniowym XII Krajowym Turnieju Sołtysów w Wąchocku w dniach 27-28 czerwca 2009r. W szranki turniejowe stanęło blisko 80 - ciu sołtysów z całego kraju. Turniej rozpoczął się prezentacją wszystkich uczestników, którzy następnie stanęli do biegu ulicami Wąchocka. Sołtysi mieli do pokonania  blisko 2 km trasę. Do mety dobiegli wszyscy, choć niektórzy z trudem.

.

Więcej…

 

W dniach 10-11 lipca 2009 r. w Brzeźnicy odbył się plener fotograficzny pod nazwą "Skarby Doliny Karpia - Gmina Brzeźnica" zrealizowany w ramach projektu "Skarby zatorszczyzny. Tradycja i współczesność w Dolinie Karpia". Do Centrum Kultury i Promocji przyjechało kilkunastu amatorów fotografii.

W piękny lipcowy weekend miłośnicy fotografowania z okolicznych miejscowości mieli okazję, pod okiem profesjonalisty – Jacka Pasternaka, doskonalić swoje umiejętności. Wybitnie żeńskie grono „z dziarskim uśmiechem na ustach” polowało na ciekawe ujęcia na terenie gminy Brzeźnica. Począwszy od...

.

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj145
Wszystkie948661
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama