g1maxi1_21.jpg 15 lipca 2010 r. seniorzy wyjechali na kolejną wycieczkę do powiatu dąbrowskiego, przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w ramach programu "Małopolska Gościnna". Seniorzy odwiedzili niespotykane, jedyne w Polsce Muzeum Drogownictwa w Szczucinie.

 FOTOGALERIA

 
.

Więcej…

 

min1_9.jpg W pierwszym tygodniu lipca w dniach od 5 do 9 lipca 2010r. Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zorganizowało wakacje malucha. Zajęcia odbywały się na placu zabaw przy Przedszkolu Samorządowym w Brzeźnicy, a przez dwa dni (ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne) w budynku CKiP w Brzeźnicy. Przedszkolaki oglądały bajki, rysowały, rywalizowały w konkursach sprawnościowych, brały udział w różnych zabawach. Duża kolejka ustawiała się do malowania twarzy, rączek i nóżek.

 FOTOGALERIA

.
 

min1_8.jpg Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy rozpoczęło wakacyjne spotkania w czternastu miejscowości w gminie Brzeźnica. Dla wszystkich chętnych dzieci przygotowane są zabawy, konkursy sprawnościowe i wiele ciekawych atrakcji.

 Szczegółowy harmonogram wyjazdów

Fotogaleria Łączany

Fotogaleria Chrząstowice

Fotogaleria Brzezinka

Fotogaleria Brzeźnica

Fotogaleria Nowe Dwory

Fotogaleria Sosnowice

Fotogaleria Marcyporęba

Fotogaleria Kossowa

Fotogaleria Tłuczań

Fotogaleria Wyźrał

Fotogaleria Bachorowice

.
 

wycieczka do Ogrodzieńca maxi1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Brzeźnicy  w dniu 7 lipca 2010r. zorganizowali wakacyjny wyjazd dla dzieci i młodzieży do Ogrodzieńca.

FOTOGALERIA

.
 

otwarcie boiska w Bęczynie maxi1W pierwszy lipcowy weekend tj. 3 i 4 lipca 2010r. Ludowy Klub Sportowy "Strzelec" Bęczyn i Wójt Gminy Brzeźnica zaprosili na Otwarcie Obiektu Sportowego w Bęczynie i Wielki Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Brzeźnica Bogusława Antosa.

Gry i zabawy

Poświęcenie obiektu sportowego

Rozgrywki sportowe

Występy artystyczne

Zwycięzcy turnieju piłkarskiego

.
 

wycieczka_tarn__w_min1.jpgLekko nie było.

A to tylko dlatego, że program kolejnej wycieczki do powiatu tarnowskiego obfitował w kilka bardzo ciekawych miejsc, do których dotarcie przy tak słonecznej pogodzie niektórym naszym uczestnikom sprawiało trudność. Pierwszy przystanek był w Wierzchosławicach, gdzie z przewodnikiem zwiedziliśmy Muzeum Wincentego Witosa. Właśnie w Wierzchosławicach 22 stycznia 1874 roku urodził się trzykrotny premier II Rzeczypospolitej oraz działacz Polskiego Stronnictwa Ludowego.
 

FOTOGALERIA

 

.

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj99
Wszystkie974424
Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama