g1II Festiwal Tańca maxi1W sobotę 6 listopada 2010r. w sali Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbył się II Festiwal Tańca w Dolinie Karpia. Festiwal podzielony został na dwie kategorie: taniec towarzyski i taniec dyskotekowy.

FOTOGALERIA

.

Więcej…

 

koncert zespołu muzyki dawnej maxi1W niedzielę 24 października 2010 r. o godz. 15.00 w Kościółku pw. Imienia Najświętszej Panny Marii w Sosnowicach odbył się Koncert Zespołu Muzyki Dawnej im. Gaspare Castiglione z Miejskiego Ośrodka Kultury Zamek w Suchej Beskidzkiej.

FOTOGALERIA

 

.
 

maxi1_14.jpg Po raz kolejny w stolicy Tatr

Powoli kończą się nasze wyjazdy przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w ramach programu „Małopolska gościnna”. Na przedostatnią wycieczkę seniorzy wyjechali 20 października 2010 r. do powiatu tatrzańskiego. Jadąc do stolicy Tatr, Zakopanego zboczyliśmy z trasy, by zajechać do „Gaździny Podhala”. W Ludźmierzu, kto chciał mógł uczestniczyć we mszy świętej lub w przykościelnej stołówce wypić poranną kawę.

FOTOGALERIA

 

.

Więcej…

 

maxi1_5.JPG

28.09.2010 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu „ Rękodzieło Doliny Karpia”. Partnerem tego wydarzenia kulturalnego, które zostało zorganizowane w ramach Festiwalu Doliny Karpia. było również brzeźnickie Centrum Kultury i Promocji.
 
  

 

.

Więcej…

 

złoty jubileusz 2010 maxi1W niedzielę 3 października 2010 r. na sali widowiskowej w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy uroczyście obchodzono Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego mieszkańców Gminy Brzeźnica.

FOTOGALERIA

.

Więcej…

 

maxi1_7.JPG 30 września 2010r. na scenie Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wystąpił Zespół tańca irlandzkiego i szkockiego z Krakowa. Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy mieli okazję podziwiać irlandzkie tańce ceili, jak również nowoczesne choreografie solowe. Na zakończenie krakowski zespół zachęcał uczniów do wspólnego tańca.

FOTOGALERIA

.
 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj110
Wszystkie983251
Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama