g1maxi1_37.jpg Wielkim sukcesem zakończył się udział uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Gminy Brzeźnica w tegorocznym Powiatowym Konkursie Recytatorskim zorganizowanym przez Wadowickie Centrum Kultury w dniach 15 i 17 lutego 2010r. Laureaci Gminnego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się 8 grudnia 2009r. w CKiP w Brzeźnicy  zakwalifikowali się do powiatowego konkursu, gdzie prezentowali się przed bardziej wymagającą publicznością i komisją konkursową. Jej skład reprezentowali: P. Katarzyna Pohl - aktorka Teatru Lalek Banialuka, P. Elżbieta Karkoszka - aktorka Teatru Starego i wykładowca PWST w Krakowie oraz P. Andrzej Róg -aktor teatralny i filmowy związany z Teatrem STU.

 FOTOGALERIA

.

Więcej…

 

maxi1_38.jpg W sobotę 6 lutego 2010 r.  w Domu Strażaka w Łączanach zorganizowano Dzień Seniora dla najstarszych mieszkańców Łączan. Organizatorami tej imprezy byli: Rada Sołecka w Łączanach, Koło Gospodyń Wiejskich w Łączanach i Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. Dla przybyłych gości przygotowano film o najstarszej mieszkance gminy pani Marii Torba i zdjęcia z poprzednich spotkań seniorów.

FOTOGALERIA

 

.

Więcej…

 

urodziny_klubu_min1.jpg

Minęło kilka dni od Balu Opłatkowego seniorów, a tu kolejna uroczystość, tym razem dla członków Klubu Seniora "Młodym być jesienią" w Brzeźnicy. W czwartek 4 lutego 2010r. w Klubie Kultury "Andulka" hucznie obchodzono 10-tą rocznicę powstania tegoż klubu.

FOTOGALERIA

 

.

Więcej…

 

maxi1_39.jpg

W ostatnią niedzielę stycznia 31.01.2010 r. Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło seniorów z Gminy Brzeźnica na XII już Bal Opłatkowy Seniorów.

FOTOGALERIA

.
 

maxi1_41.jpg

 

W ostatni dzień ferii zimowych tj. w piątek 29 stycznia 2010 r. Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zorganizowało warsztaty wokalne dla dzieci i młodzieży. Pod okiem p. Stanisławy Kucharczyk, uczestnicy zajęć poznawali tajniki emisji głosu i dźwięku.

 

 FOTOGALERIA

.
 

maxi1_42.jpg

W niedzielę 24 stycznia 2010 r. Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło dzieci na Bal Malucha. Rodzice przyprowadzili swoje pociechy, które z chęcią brały udział w konkursach i zabawach. Podczas balu milusińscy prezentowali swoje bajkowe stroje, przechadzając się po sali widowiskowej. Największą atrakcją były jednak tańce i zabawy z chustą, które dostarczyły dzieciakom dużo radości i uśmiechu. Zapraszamy do obejrzenia dokumentacji fotograficznej.

 FOTOGALERIA

.
 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj95
Wszystkie962850
Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama