g1maxi1_69.jpg W środę 25 lutego 2009r. w Klubie Kultury "Andulka" w Brzeźnicy odbyło się spotkanie z rzeźbiarzem z Marcyporęby Bachorowic Panem Tadeuszem Juchą.

Swój talent odkrył już w szkole podstawowej, lecz jak to zazwyczaj w tym okresie bywa, było wiele innych "ciekawszych" zajęć uczniowskich.
.

Więcej…

 
Członkowie (i nie tylko) Klubu Seniora "Młodym być jesienią" w Brzeźnicy dnia 24 lutego 2009r. udali się na pierwszą w tym roku wycieczkę. Głównym celem wyjazdu był zabytkowy kościół p.w. Wszystkich Świętych w Górkach Wielkich koło Brennej. To najstarszy kościół na Ziemi Cieszyńskiej. Pierwsza wzmianka o parafii w rejestrze świętopietrza archiprezbitariatu apostolskiego pochodzi z roku 1417.
.

Więcej…

 
tenisW piątek 20 lutego 2009r. Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Brzeźnicy zorganizował Turniej Tenisa Stołowego dla dzieci i młodzieży. W sportowej rywalizacji wzięły udział dzieci i młodzież z terenu Gminy Brzeźnica. Wśród nich byli również podopieczni Świetlic Środowiskowych w Marcyporębie, Sosnowicach i Tłuczani, którzy przybyli na turniej ze swoimi opiekunami. Turniej odbył się w czterech kategoriach: szkoła podstawowa dziewczęta i chłopcy oraz gimnazjum dziewczęta i chłopcy.
 
Oto końcowa klasyfikacja:

Więcej…

 

maxi1_31.JPGZ inicjatywy Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji oraz Gminnej Biblioteki Publicznej w Brzeźnicy, w ośrodku kultury w Brzeźnicy odbył się Bal Malucha - Bajkowy Karnawał, impreza na zakończenie karnawału dla najmłodszych. Podczas kilkugodzinnej zabawy dzieci wraz z rodzicami i babciami brali udział w tańcach, konkursach oraz zabawach z chustą. Dzieci zaprezentowały na wybiegu piękne stroje karnawałowe a te, które lubią występować na scenie prezentowały swoje umiejętności wokalne i  recytatorskie.

 

FOTOGALERIA

.
 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj123
Wszystkie944560
Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama