g1maxi1_27.jpg

W pierwszą środę maja odbyło się kolejne spotkanie Klubu Seniora „Młodym być jesienią”. Oprócz bieżących informacji związanych z realizacją programu marszałkowskiego „Małopolska gościnna” i zbliżającej się wycieczki do pow. chrzanowskiego /19.05.10 r./, wyjazdu do Cieszyna i Pisarzowic na Święto Kwitnącej Azalii /15.05.10 r./ seniorzy oglądnęli ładny spektakl zatytułowany „Droga do domu Ojca”.

FOTOGALERIA

.

Więcej…

 

festiwal poiosenki maxi1W niedzielę 2.05.2010r. w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbył się XII Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej.

Licznie zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać 29 prezentacji muzycznych w sześciu kategoriach: przedszkole + „0”,  kl. I-III, kl. IV-VI, gimnazjum i wyżej oraz duety i zespoły.

FOTOGALERIA

.

Więcej…

 

powiat_suski_min1.jpg

28 kwietnia 2010 r. seniorzy pojechali na pierwszą wycieczkę z programu „Małopolska Gościnna” współfinansowaną przez Urząd Marszałkowski w Krakowie. Realizując cały program odwiedzimy osiem powiatów małopolski. Zaczynamy od powiatu suskiego, a w Suchej Beskidzkiej od renesansowego Zamku.
 
.

Więcej…

 

najwi__ksza_ryba_int.jpg

W Paszkówce w sobotę 24 kwietnia 2010 r. odbyły się spławikowe zawody wędkarskie "Wielki łowy na karpika". W turnieju współzawodniczyło ponad dwudziestu zawodników. Organizatorem zawodów był LKS "Dąb" Paszkówka oraz CKiP w Brzeźnicy. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów. Więcej w najbliższym numerze Takiej Malowniczej Gminy i na stronie łowiska www.lowiskopaszkowka.pl.

FOTOGALERIA

.
 

warsztaty dekupażu maxi1W środę 21 kwietnia 2010 r. w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbyły się warsztaty plastyczne z dekupażu. Jest to technika ozdabiania przedmiotów, polegająca na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię wzoru wyciętego z papieru lub serwetki papierowej, pokryciu go wieloma warstwami lakieru tak, aby wtopił się całkowicie i nie był wyczuwalny przy dotknięciu. Przyklejony wzór ma wyglądać jak namalowany. Uczestnicy warsztatów starali się wykorzystywać wskazówki przekazywane przez instruktorki z Ośrodka Kultury w Zatorze - panie: Justynę Paluchowską i Karolinę Rospond, które prowadziły warsztaty.

FOTOGALERIA 

.
 

maxi1_30.jpg Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac dzieci i młodzieży szkolnej w ramach VII przeglądu ozdób wielkanocnych "Wokół Tradycji Wielkanocnej". Ozdoby świąteczne można oglądać w holu Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 18.00.

 FOTOGALERIA

Lista nagordzonych osób:

.

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj110
Wszystkie970485
Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama