g1maxi1_43.jpg

Kolejną atrakcją ferii zimowych organizowanych przez Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy był Turniej Tenisa Stołowego dla dzieci i młodzieży zorganizowany w czwartek 21 stycznia 2010 r. W turnieju wzięło udział 36 zawodników i zawodniczek z terenu Gminy Brzeźnica. Wraz z opiekunami przybyły również dzieci ze świetlic środowiskowych z Tłuczani, Sosnowic i Łączan. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał sędzia p. Józef Tracz. Poniżej przedstawiamy końcową klasyfikację:

  FOTOGALERIA

.

Więcej…

 

maxi1_44.jpg

W środę 20 stycznia 2010 r. do Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zawitała grupka przedszkolaków (4-5 latków i jeden 2-latek) z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Przedszkola Samorządowego w Brzeźnicy. Dzieciaki z wielkim entuzjazmem i zaciekawieniem oglądały bajkę pt: "Anastazja - Rosyjska Księżniczka".

 

FOTOGALERIA

.
 

maxi1_45.jpg

Podczas ferii zimowych, we wtorek 19 stycznia 2010 r. Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zorganizowało Warsztaty Żywego Słowa dla dzieci i młodzieży szkolnej - laureatów Gminnego Konkursu Recytatorskiego. Młodzież pod okiem p. Iwony Wacław szlifowała swój warsztat recytatorski.

 

FOTOGALERIA

.
 

maxi1_17.JPG

 W niedzielę 17 stycznia 2010 r. w Kościele Parafialnym w Marcyporębie odbył się KONCERT w wykonaniu Chóru i Orkiestry Dętej z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Wadowicach. Organizatorami tego przedsięwzięcia byli: Parafia Św. Marcina w Marcyporębie, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Wadowicach, Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy i Szkoła Podstawowa w Marcyporębie.

 

FOTOGALERIA

.
 

maxi1_46.jpg

W sobotnie popołudnie 16 stycznia 2010 r. w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbył się XII Gminny Przegląd Przedstawień Jasełkowych. Do tegorocznego przeglądu zgłosiły się tylko dwa zespoły jasełkowe. I tak mogliśmy oglądnąć przedstawienia w wykonaniu: Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Przedszkola Samorządowego w Brzeźnicy pt: "Powitajmy Maleńkiego" oraz Publicznej Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Stanisławiu Górnym pt: "Droga do Betlejem".

FOTOGALERIA

 

.

Więcej…

 

W dniu 10 stycznia 2010 r. tuż po Konkursie Kolędniczym w Kościele Parafialnym pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Brzeźnicy, gościnnie wystąpił Chór z Bazyliki pw. Najświętszej Marii Panny w Wadowicach. Zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać koncertu kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru prowadzonego przez dyrygenta i organistę z Bazyliki w Wadowicach pana Krzysztofa Jopka.

 

FOTOGALERIA

.
 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj95
Wszystkie962849
Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama