g1złoty jubileusz 2010 maxi1W niedzielę 3 października 2010 r. na sali widowiskowej w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy uroczyście obchodzono Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego mieszkańców Gminy Brzeźnica.

FOTOGALERIA

.

Więcej…

 

maxi1_7.JPG 30 września 2010r. na scenie Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wystąpił Zespół tańca irlandzkiego i szkockiego z Krakowa. Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy mieli okazję podziwiać irlandzkie tańce ceili, jak również nowoczesne choreografie solowe. Na zakończenie krakowski zespół zachęcał uczniów do wspólnego tańca.

FOTOGALERIA

.
 

maxi1_15.jpg 29 września 2010 r. Klub Seniora "Młodym być jesienią" w Brzeźnicy wyjechał na Polsko-Słowackie spotkanie seniorów zorganizowane w ramach obchodów Miesiąca Szacunku dla Starszych w Divinie. Wycieczka była częścią realizacji projektu pn. "Pejzaże Polsko-Słowackiej Kultury w Brzeźnicy", który Gmina Brzeźnica prowadziła od października 2009 r. do września 2010 r.

FOTOGALERIA

 

.

Więcej…

 

min1_19.jpg W środę 22 września 2010r. przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w ramach programu "Małopolska Gościnna" i jak zwykle przy pięknej pogodzie seniorzy pojechali na tereny powiatu nowosądeckiego, by tam odwiedzić Ptaszkową i Stróże.

 FOTOGALERIA.

Więcej…

 

Dożynki 2010 maxi1W ostatnią niedzielę sierpnia (tj. 29.08.2010r.) Brzeźnica obchodziła Dożynki Gminne 2010. "Polsko-Słowackie Święto Plonów" realizowane było z projektu polsko-słowackiej współpracy pn. "Pejzaże polsko-słowackej kultury w Brzeźnicy" i finansowane ze środków Unii Europejskiej.

FOTOGALERIA

.

Więcej…

 

powiat gorlicki maxi1W dniach 25 i 26 sierpnia 2010r. seniorzy wyjechali na kolejną wycieczkę krajoznawczo-turystyczną współfinansowaną przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w ramach programu "Małopolska Gościnna". Tym razem zwiedzali urocze zakątki powiatu gorlickiego. Podróż rozpoczęliśmy od miasteczka Ciężkowice.  

FOTOGALERIA

.

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj129
Wszystkie983529
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama