g1otwarcie boiska w Bęczynie maxi1W pierwszy lipcowy weekend tj. 3 i 4 lipca 2010r. Ludowy Klub Sportowy "Strzelec" Bęczyn i Wójt Gminy Brzeźnica zaprosili na Otwarcie Obiektu Sportowego w Bęczynie i Wielki Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Brzeźnica Bogusława Antosa.

Gry i zabawy

Poświęcenie obiektu sportowego

Rozgrywki sportowe

Występy artystyczne

Zwycięzcy turnieju piłkarskiego

.
 

wycieczka_tarn__w_min1.jpgLekko nie było.

A to tylko dlatego, że program kolejnej wycieczki do powiatu tarnowskiego obfitował w kilka bardzo ciekawych miejsc, do których dotarcie przy tak słonecznej pogodzie niektórym naszym uczestnikom sprawiało trudność. Pierwszy przystanek był w Wierzchosławicach, gdzie z przewodnikiem zwiedziliśmy Muzeum Wincentego Witosa. Właśnie w Wierzchosławicach 22 stycznia 1874 roku urodził się trzykrotny premier II Rzeczypospolitej oraz działacz Polskiego Stronnictwa Ludowego.
 

FOTOGALERIA

 

.

Więcej…

 

Dni Gminy Brzeźnica maxi1W dniach 18-20 czerwca 2010 r. Wójt Gminy Brzeźnica i Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy  zorganizowali Dni Gminy Brzeźnica.

WYSTĘPY ARTYSTYCZNE

 DNI GMINY BRZEŹNICA na słowacką nutę

FESTIWAL DOLINY KARPIA

LETNI FESTIWAL KULTURY

STOISKA I ATRAKCJE

.

Więcej…

 

zakończenie zajęć maxi1We wtorek 15 czerwca 2010 r. na boisku sportowym w Brzeźnicy odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym zajęcia plastyczne i teatralno-filmowe. Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zorganizowało ognisko, malowanie twarzy, konkursy i zabawy dla dzieci uczęszczających na te zajęcia.

FOTOGALERIA

.
 

warsztaty w Lanckoronie maxi1W dniach 10 – 13 czerwca odbył się w Lanckoronie VI Festiwal Teatrów Amatorskich „Wózek Tespisa” zorganizowany przez Małopolski Instytut Kultury w ramach projektu „Dilettante – teatr w ruchu”.

Młodzież z koła teatralno – filmowego z CKiP w Brzeźnicy w piątek 11 czerwca pojechała do Lanckorony na otwarte warsztaty z technik teatralnych organizowanych w ramach festiwalu.
 

FOTOGALERIA

.

Więcej…

 

 

maxi1_24.jpg

9 czerwca seniorzy pojechali na zaległą /z maja/ wycieczkę odwiedzając kilka ładnych miejsc pow. chrzanowskiego. Zaczęliśmy od zespołu sakralnego OO. Bernardynów w Alwerni. Alwernia to niewielkie miasteczko, malowniczo położone na południowym krańcu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Fundatorem klasztoru był kasztelan wojnicki i starosta gniewkowski – Krzysztof Koryciński.

 

 FOTOGALERIA

.

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj85
Wszystkie977504
Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama