g1Przegląd Zespołów Artystycznych maxi1Wadowickie Centrum Kultury po raz jedenasty zorganizowało Powiatowy Przegląd Zespołów Artystycznych. W pierwszym dniu tanecznych zmagań w powiecie Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy reprezentowały cztery zespoły: Perełki, Devil Girls, Dance Step i Shock Dance. Wszystkie te formacje taneczne przygotowała  p. Joanna Szewczyk -instruktorka tańca w CKiP w Brzeźnicy .

FOTOGALERIA

 

.
 

maxi1_32.jpgW niedzielę 21 marca 2010 r. w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbyło się tradycyjne spotkanie przedświąteczne "Tradycja Stołu Wielkanocnego". Organizatorami tegoż spotkania byli: Wójt Gminy Brzeźnica, Stowarzyszenie KGW "Nowoczesna Gospodyni" i Centrum Kultury w Brzeźnicy.

 

FOTOGALERIA

Czytaj więcej na stronie Urzędu Gminy

.
 

img_7543.jpg

Rozstrzygniety został konkurs ozdób świątecznych "Polsko - Słowackie Tradycje Świąt Bożego Narodzenia". O wynikach konkursu oraz jego przebiegu można przeczytać na stronie polsko - słowackiego projektu www.divina.brzeznica.pl.

.
 

maxi1_33.jpg Po kilkuletniej przerwie Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zorganizowało VIII Gminne Spotkania Teatralne dla dzieci i młodzieży szkolnej z terenu Gminy Brzeźnica. W niedzielę 14 marca 2010 r. sala centrum kultury wypełniona była po brzegi publicznością i młodymi aktorami. Do tegorocznych spotkań zgłoszono cztery zespoły teatralne.

FOTOGALERIA

 

.

Więcej…

 

maxi1_34.jpg W niedzielę 7 marca 2010 r. Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy postanowiło uczcić święto Dnia Kobiet. Uczniowie kółka muzycznego działającego przy centrum kultury wraz ze swoimi instruktorami: p. Magdaleną Stanisz i p. Sławomirem Kowalczykiem przygotowali dla przybyłych gości Koncert z okazji tego pięknego święta.

 

FOTOGALERIA

.

Więcej…

 

maxi1_35.jpg

3 marca 2010 roku odbyło się kolejne spotkanie Klubu Seniora „Młodym być jesienią” w Brzeźnicy. Spotkanie, na którym była Pani Maria Guzy z ekipą TV Kraków by zrealizować kolejny odcinek programu „Pora dla Seniora”. Trzeba przyznać, że dobrze darzy się seniorom od początku tego roku. W styczniu piękny Bal Opłatkowy, w lutym uroczystość 10 – lecia Klubu Seniora, a w marcu program telewizji krakowskiej.
 
.

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj92
Wszystkie974388
Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama