g1maxi1_33.jpg Po kilkuletniej przerwie Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zorganizowało VIII Gminne Spotkania Teatralne dla dzieci i młodzieży szkolnej z terenu Gminy Brzeźnica. W niedzielę 14 marca 2010 r. sala centrum kultury wypełniona była po brzegi publicznością i młodymi aktorami. Do tegorocznych spotkań zgłoszono cztery zespoły teatralne.

FOTOGALERIA

 

.

Więcej…

 

maxi1_34.jpg W niedzielę 7 marca 2010 r. Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy postanowiło uczcić święto Dnia Kobiet. Uczniowie kółka muzycznego działającego przy centrum kultury wraz ze swoimi instruktorami: p. Magdaleną Stanisz i p. Sławomirem Kowalczykiem przygotowali dla przybyłych gości Koncert z okazji tego pięknego święta.

 

FOTOGALERIA

.

Więcej…

 

maxi1_35.jpg

3 marca 2010 roku odbyło się kolejne spotkanie Klubu Seniora „Młodym być jesienią” w Brzeźnicy. Spotkanie, na którym była Pani Maria Guzy z ekipą TV Kraków by zrealizować kolejny odcinek programu „Pora dla Seniora”. Trzeba przyznać, że dobrze darzy się seniorom od początku tego roku. W styczniu piękny Bal Opłatkowy, w lutym uroczystość 10 – lecia Klubu Seniora, a w marcu program telewizji krakowskiej.
 
.

Więcej…

 

maxi1_36.jpg W czwartek 25 lutego 2010 roku seniorzy wyjechali na pierwszą w tym roku wycieczkę. Celem było Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku Białej, w którym realizowane były filmy takie jak: Bolek i Lolek, Reksio, Lis Leon i wiele innych. Mieliśmy okazję zapoznać się z techniką jaką były wykonywane te popularne wśród dzieci i nie tylko filmy.

 FOTOGALERIA

.

Więcej…

 

maxi1_37.jpg Wielkim sukcesem zakończył się udział uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Gminy Brzeźnica w tegorocznym Powiatowym Konkursie Recytatorskim zorganizowanym przez Wadowickie Centrum Kultury w dniach 15 i 17 lutego 2010r. Laureaci Gminnego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się 8 grudnia 2009r. w CKiP w Brzeźnicy  zakwalifikowali się do powiatowego konkursu, gdzie prezentowali się przed bardziej wymagającą publicznością i komisją konkursową. Jej skład reprezentowali: P. Katarzyna Pohl - aktorka Teatru Lalek Banialuka, P. Elżbieta Karkoszka - aktorka Teatru Starego i wykładowca PWST w Krakowie oraz P. Andrzej Róg -aktor teatralny i filmowy związany z Teatrem STU.

 FOTOGALERIA

.

Więcej…

 

maxi1_38.jpg W sobotę 6 lutego 2010 r.  w Domu Strażaka w Łączanach zorganizowano Dzień Seniora dla najstarszych mieszkańców Łączan. Organizatorami tej imprezy byli: Rada Sołecka w Łączanach, Koło Gospodyń Wiejskich w Łączanach i Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. Dla przybyłych gości przygotowano film o najstarszej mieszkance gminy pani Marii Torba i zdjęcia z poprzednich spotkań seniorów.

FOTOGALERIA

 

.

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj85
Wszystkie977504
Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama