g1maxi1_52.jpg

Rozstrzygnięty został konkurs literacki o temacie: "Nasze refleksje o Ojcu Świętym ujęte w strofy poetyckie lub wspomnienia świadków, którzy spotkali na swej drodze biskupa, a później papieża Jana Pawła II". Był on jedną z kategorii Konkursu o Papieżu ODNOWIŁ OBLICZE POLSKIEJ ZIEMI - WIELKI PONTYFIKAT JANA PAWŁA II.

 

.

Więcej…

 

maxi1_53.jpg

W sobotę 28 listopada 2009 r. w „Andulce” spotkali się członkowie Klubu Seniora „Młodym być jesienią”, aby w niezwykle sympatyczny sposób spędzić ze sobą „Andrzejkowy wieczór”. W samego Andrzeja bądź też w jego wigilię, w wielu rejonach naszego kraju spotykano się, aby przepowiadać sobie przyszłość, zwłaszcza tą matrymonialną. Tak też było na naszym spotkaniu. Najpierw były wspomnienia naszych seniorów z czasów ich młodości i trochę wiadomości, o tej fajnej tradycji. Później wszyscy ochoczo brali udział w przygotowanych wróżbach. Było śmiechu co nie miara, bo przecież te wszystkie wróżby należy traktować z „przymrużeniem oka”. Pośpiewaliśmy sobie do woli przy akompaniamencie dwóch akordeonistów: Pani Maryli Borowieckiej i Józka Sikory. Było super.

 

FOTOGALERIA

.
 

maxi1_58.jpg

Jedną z kategorii konkursu o papieżu pod nazwą "Odnowił Oblicze Polskie Ziemi - Wielki Pontyfikat Jana Pawła II" był konkurs plastyczny, którego temat przewodni brzmiał: "Spotkania bliskie sercu". Do Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy napłynęło 70 prac plastycznych. Konkurs podzielono na cztery kategorie wiekowe: przedszkole + "0", klasy I-III, klasy IV-VI i gimnazjum. Komisja konkursowa w składzie: Agnieszka Wolska, Dorota Kawa i Kazimierz Mostowik oceniła prace w następujący sposób: 

FOTOGALERIA

 

 

.

Więcej…

 

maxi1_54.jpg

Zespół Szkół w Łączanach i Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zorganizowali w dniu 25 listopada 2009 r. Gminny Dziecięcy Festiwal Talentów "Mamy Talenty 2009" pod honorowym patronatem wójta gminy p. Bogusława Antosa. Festiwal o charakterze międzyszkolnym miał na celu wyłonienie najbardziej utalentowanych uczniów w następujących kategoriach: muzyka, wokal, aktor, taniec, plastyka i fotografia.

 

FOTOGALERIA

.
 

maxi1_57.jpg

Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaproponowało dzieciom i młodzieży gimnazjalnej wykonanie jesiennego pejzażu swojej miejscowości. Do konkursu złożono aż 155 prac, wykonanych różnymi technikami plastycznymi. Komisja konkursowa w składzie: Agnieszka Wolska, Ewelina Kutermak, Anna Brańka, Dorota Kawa i Kazimierz Mostowik przyznała następujące miejsca:

 

 
.

Więcej…

 

maxi1_55.jpg

W niedzielne popołudnie 22 listopada 2009 r. sala widowiskowa w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wypełniła się młodymi tancerzami, biorącymi udział w XIV Konkursie Tańca Dyskotekowego oraz publicznością, która z zaciekawieniem oczekiwała na popisy młodych gwiazd. Tegoroczny konkurs podzielony był na sześć kategorii: przedszkole + "0", soliści z kl. I-III, soliści z kl. IV i gimnazjum, duety, zespoły z kl. I-III i zespoły z gimnazjum.

 

 

FOTOGALERIA

.

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj110
Wszystkie970489
Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama