g1maxi1_45.jpg

Podczas ferii zimowych, we wtorek 19 stycznia 2010 r. Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zorganizowało Warsztaty Żywego Słowa dla dzieci i młodzieży szkolnej - laureatów Gminnego Konkursu Recytatorskiego. Młodzież pod okiem p. Iwony Wacław szlifowała swój warsztat recytatorski.

 

FOTOGALERIA

.
 

maxi1_17.JPG

 W niedzielę 17 stycznia 2010 r. w Kościele Parafialnym w Marcyporębie odbył się KONCERT w wykonaniu Chóru i Orkiestry Dętej z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Wadowicach. Organizatorami tego przedsięwzięcia byli: Parafia Św. Marcina w Marcyporębie, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Wadowicach, Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy i Szkoła Podstawowa w Marcyporębie.

 

FOTOGALERIA

.
 

maxi1_46.jpg

W sobotnie popołudnie 16 stycznia 2010 r. w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbył się XII Gminny Przegląd Przedstawień Jasełkowych. Do tegorocznego przeglądu zgłosiły się tylko dwa zespoły jasełkowe. I tak mogliśmy oglądnąć przedstawienia w wykonaniu: Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Przedszkola Samorządowego w Brzeźnicy pt: "Powitajmy Maleńkiego" oraz Publicznej Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Stanisławiu Górnym pt: "Droga do Betlejem".

FOTOGALERIA

 

.

Więcej…

 

W dniu 10 stycznia 2010 r. tuż po Konkursie Kolędniczym w Kościele Parafialnym pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Brzeźnicy, gościnnie wystąpił Chór z Bazyliki pw. Najświętszej Marii Panny w Wadowicach. Zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać koncertu kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru prowadzonego przez dyrygenta i organistę z Bazyliki w Wadowicach pana Krzysztofa Jopka.

 

FOTOGALERIA

.
 

W niedzielę 10 stycznia 2010 r. w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Brzeźnicy zorganizowano Konkurs Kolędniczy "Śpiewajcie aniołowie, pasterze grajcie Mu". Tuż po godz. 14.00 kościół wypełnił się młodymi artystami - kolędnikami, którzy śpiewali najpiękniejsze chyba pieśni kościelne, czyli kolędy. Zgromadzona publiczność nagradzała występujących uczestników gromkimi brawami. Komisja konkursowa w składzie: Elżbieta Mostowik, ks. Adam Lenart i Piotr Antos nagrodzili następujących wykonawców:

 

FOTOGALERIA

.

Więcej…

 

maxi1_19.JPG

W ostatni dzień starego roku (tj. 31.12.2009r.), po raz kolejny Koło Gospodyń Wiejskich w Brzeźnicy zorganizowało Bal Sylwestrowy. Pięknie przystrojona sala widowiskowa w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy witała przybyłych gości. Bal obfitował w tradycyjne posiłki regionalne. Dużym zainteresowaniem cieszył się przygotowany stół regionalny, na którym można było skosztować tradycyjnych wyrobów wędliniarskich, sosów, dipów, chleba ze smalcem itp.

FOTOGALERIA

 

.

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj85
Wszystkie977499
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama