g1turniej wsi min1.jpgCentrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy po raz kolejny zorganizowało Turniej Wsi Gminy Brzeźnica. W niedzielę 23 sierpnia 2009r. na małe boisko w Brzeźnicy przybyli reprezentanci Brzezinki, Kopytówki, Wyźrału i Marcyporęby. Organizatorzy przygotowali dla nich 11 konkurencji, które dostarczyły zgromadzonej publiczności dużo śmiechu. W przeciąganiu liny najlepsza okazała się drużyna z Brzezinki, a „Strażacki tor przeszkód” najszybciej pokonała ekipa z Marcyporęby. 

 

FOTOGALERIA

 

.

Więcej…

 

maxi1_26.JPGW dniach 12-13 sierpnia 2009r. 32 osobowa grupa pielgrzymów udała się do Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej w Licheniu. Tradycyjnie pierwszym przystankiem w drodze do sanktuarium była Bazylika Mniejsza Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Ksiądz przewodnik zapoznał nas z historią tego miejsca i oprowadził po muzeum poświęconemu zamordowanym przez hitlerowców księżom więźniom obozu koncentracyjnego w Dachau. O 15-tej byliśmy już na miejscu i po zakwaterowaniu poszliśmy do Bazyliki na mszę. Po mszy rozpoczęliśmy zwiedzanie zakończone odprawieniem drogi krzyżowej na Golgocie. Dnia następnego po mszy i śniadaniu udaliśmy się w drogę powrotną z dłuższym przystankiem w Częstochowie.

 

FOTOGALERIA

.
 

alt

Po raz kolejny dzieci z naszej gminy wyjechały na wakacyjną wycieczkę. Po odwiedzeniu w wakacje Dinozatorlandu w Zatorze i ZOO w Krakowie, tym razem miejscem wyprawy zorganizowanej przez Centrum Kultury i Promocji oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych była Rabka. ....

FOTOGALERIA  

.

Więcej…

 
altXVI Turniej Drużyn Niezrzeszonych Gminy Brzeźnica zorganizowany został przez Centrum Kultury i Promocji na stadionie sportowym LKS "Przełęcz" w Kossowej w dniu 26 lipca 2009r. Do rozgrywek przystąpiło 6 drużyn. W meczach eliminacyjnych, które rozpoczęły się o godz. 11.00 zagrały ze sobą:
Brzezinka - Bachorowice 4:1
Tłuczań - Wyźrał 5:2
Nowe Dwory - Marcyporęba 7:3
 
 
.

Więcej…

 

kolonia intGrupa trzydziestu kolonistów wyjechała wraz z Centrum Kultury na wakacje. Gdańsk o świcie przywitał nas słońcem. Zakwaterowanie w "Naszej szkole", pierwsze śniadanie i powitanie morza. Piękna pogoda towarzyszy nam już kilka dni.

Oto fotoreportaże z naszego dotychczasowego  pobytu.

 

FOTOGALERIA

.
 

nocfil intPo raz drugi grupa młodych ludzi wzięła udział w wakacyjnej Nocy filmowej. Tym razem motywem przewodnim była muzyka.

 

FOTOGALERIA

.
 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj153
Wszystkie966957
Naszą witrynę przegląda teraz 73 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama