g1maxi1_58.jpg

Jedną z kategorii konkursu o papieżu pod nazwą "Odnowił Oblicze Polskie Ziemi - Wielki Pontyfikat Jana Pawła II" był konkurs plastyczny, którego temat przewodni brzmiał: "Spotkania bliskie sercu". Do Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy napłynęło 70 prac plastycznych. Konkurs podzielono na cztery kategorie wiekowe: przedszkole + "0", klasy I-III, klasy IV-VI i gimnazjum. Komisja konkursowa w składzie: Agnieszka Wolska, Dorota Kawa i Kazimierz Mostowik oceniła prace w następujący sposób: 

FOTOGALERIA

 

 

.

Więcej…

 

maxi1_54.jpg

Zespół Szkół w Łączanach i Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zorganizowali w dniu 25 listopada 2009 r. Gminny Dziecięcy Festiwal Talentów "Mamy Talenty 2009" pod honorowym patronatem wójta gminy p. Bogusława Antosa. Festiwal o charakterze międzyszkolnym miał na celu wyłonienie najbardziej utalentowanych uczniów w następujących kategoriach: muzyka, wokal, aktor, taniec, plastyka i fotografia.

 

FOTOGALERIA

.
 

maxi1_57.jpg

Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaproponowało dzieciom i młodzieży gimnazjalnej wykonanie jesiennego pejzażu swojej miejscowości. Do konkursu złożono aż 155 prac, wykonanych różnymi technikami plastycznymi. Komisja konkursowa w składzie: Agnieszka Wolska, Ewelina Kutermak, Anna Brańka, Dorota Kawa i Kazimierz Mostowik przyznała następujące miejsca:

 

 
.

Więcej…

 

maxi1_55.jpg

W niedzielne popołudnie 22 listopada 2009 r. sala widowiskowa w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wypełniła się młodymi tancerzami, biorącymi udział w XIV Konkursie Tańca Dyskotekowego oraz publicznością, która z zaciekawieniem oczekiwała na popisy młodych gwiazd. Tegoroczny konkurs podzielony był na sześć kategorii: przedszkole + "0", soliści z kl. I-III, soliści z kl. IV i gimnazjum, duety, zespoły z kl. I-III i zespoły z gimnazjum.

 

 

FOTOGALERIA

.

Więcej…

 

maxi1_56.jpg

W piątkowy ranek 20 listopada 2009 r. Klub Kultury "Andulka" w Brzeźnicy wypełnił się przedszkolakami, które wzięły udział w VI Gminnym Konkursie Recytatorskim "Głos przedszkola". Konkurs podzielony był na dwie kategorie: dzieci młodsze (3-4 latki)  oraz starszaki + "0" (5-6 latki). Zgromadzona publiczność mogła wysłuchać wierszy m.in. Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, Wandy Chotomskiej, Doroty Gellner, Marii Konopnickiej.

 

 

FOTOGALERIA

.

Więcej…

 

maxi1_22.JPGW niedzielę 15 listopada 2009r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbył się

KONCERT ORKIESTRY 

SYMFONICZNEJ

Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Jana Pawła II w Wadowicach. Orkiestrą utworzoną w 2005 roku dyryguje Elwira Zając.

 

FOTOGALERIA

.
 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj92
Wszystkie974387
Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama