g1maxi1_24.JPGW sobotę 10 października 2009r. reprezentacja wsi Brzezinka wyjechała na wycieczkę do Kopalni Soli w Bochni. Była to nagroda za zwycięstwo w Turnieju Wsi Gminy Brzeźnica, który odbył się 23 sierpnia 2009r.

 

FOTOGALERIA

.
 

maxi1_61.jpg

Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zorganizowało Plener Plastyczny "Powitanie Jesieni" dla uczniów Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy. W czwartek 8 października 2009r. na małym boisku w Brzeźnicy przygotowano dla młodych artystów pędzle i różnokolorowe farby. Dzieci z chęcią i zapałem wzięły się do pracy. Pod okiem Pani Teresy Szyngiery powstawały jesienne pejzaże i wielobarwne liście przypominające jesinną aurę. Chociaż pogoda wcale nie była jesienna. Palące słońce i ciepły, letni wiatr sprzyjał plenerowi i sprawiał, że praca na świeżym powietrzu była bardzo przyjemna. Na zakończenie spotkania dzieci częstowały się pieczonymi kiełbaskami.

 

FOTOGALERIA

.
 

maxi1_25.JPG

W sobotę 3 października 2009r. Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zorganizowało wycieczkę dla Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Brzeźnica do Marcinkowic. W miejscowości tej zorganizowano I Małopolski Przegląd Dorobku Artrystycznego i Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich. Gminę Brzeźnica reprezentowały Kumoszki z KGW w Paszkówce.

 

FOTOGALERIA

.
 

maxi1_62.jpg

W przepiękną, słoneczną niedzielę 27 września 2009r. na małym boisku w Brzeźnicy Centrum Kultury i Promocji zorganizowało Piknik z okazji Otwarcia Pętli Rowerowej z wioską rowerową w Brzeźnicy.
Nowopowstała pętla rowerowa umożliwia odbycie jednodniowej wycieczki rowerowej na trasie Kraków – Tyniec – Brzeźnica – Czernichów - Kraków. Z uwagi na specyfikację przebiegu trasy o wyjątkowo łagodnym profilu jest ona dostępna dla osób o umiarkowanej kondycji fizycznej, typowo rodzinna, weekendowa trasa rekreacyjna umożliwiająca aktywny wypoczynek ludziom w różnym wieku.

 

FOTOGALERIA

 

.

Więcej…

 

maxi1_63.jpgNiedzica i okolice

 

18 listopada 2009 r. seniorzy wyjechali na swoją ostatnią wycieczkę w tym roku. Wycieczkę współfinansowaną przez Urząd Marszałkowski w Krakowie w ramach programu „Małopolska gościnna”.


W ramach projektu Małopolski Gościnnej odwiedziliśmy już:

Tarnów i okolice

Limanową i okolice

Wysową i okolice

Nowy Sącz i okolice

Krynicę i okolice

Bochnia i okolice

Zakopane i okolice

 

FOTOGALERIA

 

.

Więcej…

 

 

maxi1_64.jpg

Niedziela 20 września 2009r. okazała się bardzo dobrą datą na zorganizowanie DOŻYNEK GMINNYCH w TŁUCZANI. Dzięki organizatorom: Wójtowi Gminy Brzeźnica, Radzie Sołeckiej w Tłuczani, Kołu Gospodyń Wiejskich w Tłuczani, Ochotniczej Straży Pożarnej w Tłuczani, Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu i Radzie Rodziców przy ZSP w Tłuczani i Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy tegoroczne Dożynki przygotowane były na najwyższym poziomie.

.

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj85
Wszystkie977502
Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama