g1maxi1_62.jpg

W przepiękną, słoneczną niedzielę 27 września 2009r. na małym boisku w Brzeźnicy Centrum Kultury i Promocji zorganizowało Piknik z okazji Otwarcia Pętli Rowerowej z wioską rowerową w Brzeźnicy.
Nowopowstała pętla rowerowa umożliwia odbycie jednodniowej wycieczki rowerowej na trasie Kraków – Tyniec – Brzeźnica – Czernichów - Kraków. Z uwagi na specyfikację przebiegu trasy o wyjątkowo łagodnym profilu jest ona dostępna dla osób o umiarkowanej kondycji fizycznej, typowo rodzinna, weekendowa trasa rekreacyjna umożliwiająca aktywny wypoczynek ludziom w różnym wieku.

 

FOTOGALERIA

 

.

Więcej…

 

maxi1_63.jpgNiedzica i okolice

 

18 listopada 2009 r. seniorzy wyjechali na swoją ostatnią wycieczkę w tym roku. Wycieczkę współfinansowaną przez Urząd Marszałkowski w Krakowie w ramach programu „Małopolska gościnna”.


W ramach projektu Małopolski Gościnnej odwiedziliśmy już:

Tarnów i okolice

Limanową i okolice

Wysową i okolice

Nowy Sącz i okolice

Krynicę i okolice

Bochnia i okolice

Zakopane i okolice

 

FOTOGALERIA

 

.

Więcej…

 

 

maxi1_64.jpg

Niedziela 20 września 2009r. okazała się bardzo dobrą datą na zorganizowanie DOŻYNEK GMINNYCH w TŁUCZANI. Dzięki organizatorom: Wójtowi Gminy Brzeźnica, Radzie Sołeckiej w Tłuczani, Kołu Gospodyń Wiejskich w Tłuczani, Ochotniczej Straży Pożarnej w Tłuczani, Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu i Radzie Rodziców przy ZSP w Tłuczani i Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy tegoroczne Dożynki przygotowane były na najwyższym poziomie.

.

Więcej…

 

stragan zab int.jpgNa Kolorowy Stragan Zabaw dzieci z Bachorowic zaprosili: Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy, Ośrodek Kultury w Zatorze oraz Świetlica Środowiskowa w Bachorowicach. Impreza zgromadziła w sobotnie przedpołudnie, 12 września br.  kilkudziesieciu najmłodszych mieszkańców sołectwa. Przygotowano dla dzieci wiele atrakcji: gry, zabawy, konkursy oraz malowanie twarzy. Nieocenioną pomocą służyły dziewczęta z Akademii Modego Animatora OK Zator. W zamieszczonej galerii można obejrzeć piękne rysunki stworzone na twarzach dziewcząt i chłopców.

 

FOTOGALERIA

.
 

kaminski int.jpg

W dniach od 28.08.2009r. do 30.09.2009r. odbywa się wyprawa pod nazwą "EKSPEDYCJA WISŁA" organizowana przez Marka Kamińskiego, który zainspirowany pomysłem norweskiej podróżniczki Liv Arnensen postanowili popłynąć Wisłą od jej źródeł do ujścia - kajakami. W ekspedycji udział biorą harcerze i  niepełnosprawny Maciej Urbaniak. Główną ideą wyprawy jest woda i jej ekologia, zagrożenia z nią związane oraz szanse wykorzystania, jak również przedstawienie i promowanie dziedzictwa naturalnego, kulturowego i historycznego Polski. Udział Maćka w wyprawie pozwoli nam pokazać osobom niepełnosprawnym, że nie mają przed sobą granic, że mogą wszystko, tylko muszą w to wierzyć i dążyć do spełnienia marzeń.

Dnia 28 sierpnia 2009 r. ok. godz. 17.30 wyprawa dotarła do Łączan, gdzie przywitała ją grupa kajakarzy z Międzyszkolnego Klubu Kajakowego z Łączan. W ich towarzystwie dopłynęli kanałem do Brzeźnicy-Skawina. O godzinie 20.00 w sali Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbyło się spotkanie z uczestnikami wyprawy.

FOTOGALERIA

Fotogaleria Urzędu Gminy w Brzeźnicy

Relacja z przypływu ekspedycji itvwadowice.pl

Więcej na www.ekspedycjawisla.com

.
 

W nagrodę za zdobyte miejsca uczestnicy Dziecięcego Turnieju Wsi Gminy Brzeźnica wyjechali na wycieczkę do Rabki. Swoją wycieczkę rozpoczęli zwiedzając Skansen kolejowy w Chabówce. Potem udali się do Rabkolandu - znanego wszystkim wesołego miasteczka. Podróż po Rabce zakończyli wspólnym spacerem po parku zdrojowym gdzie zwiedzili Kaplicę zdrojową.

FOTOGALERIA

.
 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj262
Wszystkie990015
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama