g1


Kalendarz wydarzeń
Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
Widok roku Widok miesiąca Widok tygodnia Zobacz dzisiejsze Szukaj Wskaż miesiąc
Spotkanie artystów gminy Brzeźnica Drukuj
środa, 21 wrzesień 2016, 17:00 - 19:00 Przez  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Wybrań : 1237

Od września br swoją działalność rozpoczyna Stowarzyszenie artystów, malarzy i rzeźbiarzy z Gminy Brzeźnica. Do udziału zapraszamy wszystkich dorosłych przejawiających zainteresowania artystyczne oraz umiłowanie sztuki. Celem spotkam będzie doskonalenie warsztatu artystycznego, malarskiego bądź rzeźbiarskiego. W związku z tym odbywać się będą warsztaty i plenery. Prace prezentowane będą na wystawach poplenerowych i podczas wernisaży artystycznych.

Członkowie Stowarzyszenia udzielać się będą na imprezach kulturalnych na terenie naszej gminy oraz poza jej granicami, a także biorąc udział w spotkaniach z dziećmi i młodzieżą ze szkól i przedszkoli, dzieląc się swoja wiedza i doświadczeniem.

Patronat i opiekę nad Stowarzyszeniem obejmie Wójt Gminy oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 21 września 2016 roku (środa), godz. 17 w Izbie Regionalnej Doliny Karpia w Brzeźnicy. Chętnych prosimy o kontakt telefoniczny: 608526854 lub 338792093.

Grażyna Obersztyn

Wróć

JEvents v1.4.3 RC2   Copyright © 2006-2008

Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj123
Wszystkie971458
Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama