g1


Kalendarz wydarzeń
Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
Widok roku Widok miesiąca Widok tygodnia Zobacz dzisiejsze Szukaj Wskaż miesiąc
Koncert Kwartet Beedah Drukuj
niedziela, 29 kwiecień 2018, 18:00 - 19:00 Przez  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Wybrań : 315

Koncert Kwartet Beedah max1

Beedah Quartet na scenie muzycznej Krakowa istnieje już od roku występując m.in. na bankiecie Cracow Model United Nations w Hotelu Europejskim oraz na Koncercie Noworocznym w Klubie Seniora przy ul. Focha. Łączy ich wspólna pasja do muzyki, którą chcą przekazywać dalej. Zakładając kwartet rozpoczęli niezwykłą przygodę w świat muzyki, świat, o którym pozornie nie mieliśmy pojęcia, że istnieje. Mieszkanie babci Julka, nie jest tylko ich miejscem do ćwiczeń, to właśnie tam rodzi się magia. Nigdy nie chcieli tylko odtwarzaći wykonywać muzyki, chcą się nią dzielić, przekazywać tę magię dalej.

W skład Beedah Quartet wchodzą:

Julia WiniarzI skrzypce: Tegoroczna dyplomantka Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. W. Żeleńskiego w Krakowie, uczestniczka Zimowych Kursów Muzycznych w Lusławicach. Pamiętacie tą małą dziewczynkę dźwigającą futerał na skrzypce? To prawdopodobnie była Julia. Jako pięcioletnia dziewczynka postanowiła, że odtąd skrzypce i ona będą stanowiły nierozłączny duet. Po 12 latach, mała dziewczynka dorasta i staje się uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Nowodworskiego w Krakowie. Oprócz artystycznych zainteresowań, odkrywa w sobie miłość do nauk ścisłych, z którymi chce związać swoją przyszłość.

Anastazja Krewniak - II skrzypce: Jeśli sercem naszego kwartetu jest muzyka to mózgiem jest właśnie Dusza. Dusza czyli Anastazja Krewniak, uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. W. Żeleńskiego w Krakowie i XX Liceum Ogólnokształcącego im. L. Staffa w Krakowie. O jej muzycznym talencie mogły się przekonać zarówno polskie sceny jak i światowe (m.in. Izrael). Planuje całe życie związać z muzyką, a pierwszym krokiem do tego będzie rozpoczęcie nauki w Akademii Muzycznej już w przyszłym roku akademickim.

Konrad Janus - altówka: Konrad uczęszcza do Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w Wadowicach oraz V Liceum Ogólnokształcącego im. A. Witkowskiego w Krakowie. Laureat III miejsca I Przeglądu Altowiolowego w Krakowie oraz II miejsca IV Konkursu Altówkowego w Żywcu. Uczestniczył w warsztatach muzycznych prowadzonych przez dra hab. Marcina Murawskiego. Muzyk z duszą geografa albo geograf z duszą muzyka. W życiu, jak i w muzyce, kieruje się cytatem Jerzego Waldorfa "Z muzyką powinno być właśnie tak jak z życiem: i dobrze, i źle, i poważnie, i śmiesznie".

Julian Kłembukowski - wiolonczela: uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. W. Żeleńskiego w Krakowie, kilkukrotny uczestnik konkursów muzycznych w Łańcucie i Starym Sączu. Muzyczny podróżnik, którego wszędzie jest pełno. Zaczyna swoje przygody ról epizodycznych w Operze krakowskiej, kończąc na Cracow Youth Chamber Orchastra. Uczeń X Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Krakowie, rozpoczynający za miesiąc zmagania maturalne. Od września planuje rozpocząć kolejną muzyczną przygodę i zostać częścią Akademii Muzycznej w Krakowie.Wróć

JEvents v1.4.3 RC2   Copyright © 2006-2008

Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj123
Wszystkie971454
Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama