g1Muzyczne Spotkanie w krainie czardasza max1W poniedziałkowe przedpołudnie 11 lutego 2019 r. odbyło się spotkanie Muzyczne Spotkanie z Filharmonią im. Karola Szymanowskiego w Krakowie. Tym razem uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy i filii w Chrząstowicach mogli się przenieść za pomocą opowieści i muzyki „W krainę czardasza”.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Koncert Cinema Paradiso max1W niedzielne popołudnie 10 lutego 2019 r. w kameralnej atmosferze stworzonej w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy można było wziąć udział w Koncercie Przebojów Filmowych CINEMA PARADISO.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ryzykowna Forsa Bagatela 2019 max1Dla osób, które lubią stanąć oko w oko ze sztuką i zaspokajać swoje artystyczne aspiracje Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zorganizowało wyjazd do Teatru Bagatela w Krakowie na spektakl "Ryzykowna forsa" w reżyserii Pawła Pitery. W czwartkowy wieczór 7 lutegoo 2019 r. 32-osobowa grupa obejrzała klasyczną, angielską komedię pełną humoru sytuacyjnego oraz przezabawnych żartów i zaskakujących chwytów.

Więcej…

 

MTvB Styczeń w CKiP max1Serdecznie zapraszamy do obejrzenia kolejnego filmiku, który jest podsumowaniem styczniowych wydarzeń kulturalnych w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Malarstwo 2019 wystawa max1Przez cały miesiąc styczeń 2019 r. można było oglądać wystawę "MALARSTWO" Małgorzaty Wójtowicz Cichoń, która prezentowana była w Galerii Polsko-Słowackiej w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Kampania informacyjna LSR 2019 max1Stowarzyszenie Dolina Karpia realizując Kampanię informacyjną na temat naborów planowanych w bieżącym roku "LSR w 2019", informuje o zaplanowanych w bieżącym roku naborach wniosków o dofinansowanie/ wniosków o przyznanie pomocy.

Stowarzyszenie Dolina Karpia realizując Kampanię informacyjną na temat naborów planowanych w bieżącym roku "LSR w 2019", informuje o zaplanowanych w bieżącym roku naborach wniosków o dofinansowanie/ wniosków o przyznanie pomocy.

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj122
Wszystkie957277
Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama