g1Stoły Wigilijne 2018 max1Przedświąteczna atmosfera zbliża się do nas wielkimi krokami. Mogliśmy się o tym przekonać podczas przedświątecznego spotkania Tradycja Stołu Wigilijnego, które odbyło się w sobotę 15 grudnia 2018 r. w Wiejskim Domu Kultury w Wyźrale.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Talenty 2018 max1Podczas Koncert Galowego, który odbył się 9 grudnia 2018 r. w Wadowickim Centrum Kultury, poznaliśmy zwycięzców tegorocznej edycji festiwalu „Talenty 2018”. Jurorzy nominowali 68 osób do nagrody „Talent” w 7 kategoriach artystycznych i wiekowych.

FOTOGALERIA WCK

Więcej…

 

Wycieczka Kraków Bielany max1W sobotni poranek 8 grudnia 2018 r. zapalona grupa wycieczkowiczów wyruszyła wraz z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy na krakowskie Bielany.

FOTOGALERIA

 

Spektakl Póki My żyjemy Józef Haller max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło do udziału w niezwykłym spotkaniu z Adamem Woźniczką, który jest pasjonatem pamięci o generale Józefie Hallerze.
W środę 5 grudnia 2018 r. uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy oraz członkowie Dziennego Domu Seniora w Marcyporębie mieli okazję zobaczyć mały fragment zbioru pamiątek po generale, który od 4 października 1918 r. był dowódcą Armii Polskiej we Francji.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Spektakl Gwiazdkowe cuda i spotkanie z Mikołajem 2018 max1Niedzielne popołudnie 2 grudnia 2018 r. Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zarezerwowało dla najmłodszych mieszkańców Gminy Brzeźnica. Zaraz po zakończeniu "Głosu Przedszkola" dzieciaki zostały zaproszone do obejrzenia spektaklu teatralnego "Gwiazdkowe cuda" w wykonaniu aktorów Studia YAPA ze Skawiny.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Głos Przedszkola 2018 max1Już po raz piętnasty Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło najmłodszych do udziału w Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Przedszkolaków "Głos Przedszkola", który odbył się 2 grudnia 2018 r. w sali widowiskowej CKiP w Brzeźnicy. W konkursie wzięło udział 34. recytatorów w dwóch kategoriach wiekowych (grupa młodsza 3-4 latki oraz grupa starsza 5-6 latki).

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj194
Wszystkie949285
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama