g1Otwarcie domu seniora w Łączanach max1Kolejny odcinek Młodzieżowej Telewizji Brzeźnica juz zmontowany. Tym razem poświęcony otwarciu Domu Seniora w Łączanach. Zapraszamy do obejrzenia.

Oglądaj na kulturalnypowiat.pl

 

Spektakl O Rybaku i 2019 max1W poniedziałkowe przedpołudnie w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy 17 czerwca 2019 r. licznie zgromadzili się uczniowie i przedszkolaki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wycieczka Lanckorona 2019 max1W piątkowy, letni dzień 14 czerwca 2019 roku odbyła się wycieczka do Lanckorony, zorganizowana przez Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. We wspólnym wyjeździe brali udział seniorzy z Brzeźnicy oraz seniorzy z Regionalnego Ośrodka Kultury Doliny Karpia w Zatorze.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Spektakl Tajemnice Skarpetek max1W sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy w środę 12 czerwca 2019 r. odbył się spektakl teatralny pt.: "Tajemnice skarpetek" w wykonaniu Grupy Teatralnej "Orzeły".

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Karpiowe Smaki w Brzeźnicy 2019 max1W niedzielę 9 czerwca 2019 roku odbył się piknik „Karpiowe Smaki” w Amfiteatrze Brzeźnicy, jako druga część projektu zrealizowanego w ramach operacji pod nazwą: Organizacja wydarzeń kulturalno- artystycznych promujących i upowszechniających dziedzictwo kulturowe rybołówstwa. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

piknik bankowy 2019 max1W niedzielne popołudnie 9 czerwca 2019 r. w Amfiteatrze w Brzeźnicy odbył się po raz trzeci już Piknik Rodzinny z okazji Dni Spółdzielczości Bankowej zorganizowany przez Bank Spółdzielczy i Centrum Kultury i Promocji z Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj110
Wszystkie970485
Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama