g1Dożynki Chrząstowice 2019 max1W sobotę 7 września 2019 r. odbyły się Dożynki Gminne w Chrząstowicach. Organizatorami tegorocznego święta plonów byli: Wójt Gminy Brzeźnica, Rada Sołecka w Chrząstowicach, Koło Gospodyń Wiejskich w Chrząstowicach, Ochotnicza Straż Pożarna w Chrząstowicach, Stowarzyszenie "Nowoczesna Gospodyni" oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

www.kulturalnypowiat.pl

obejrzyj filmiki

Więcej…

 

Spotkanie seniorów Wrzesień 2019 max1Pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie seniorów odbyło się w środę 4 września 2019 roku w Galerii Polsko-Słowackiej przy CKiP w Brzeźnicy. Z okazji ósmej już akcji Narodowe Czytanie, która odbędzie się w sobotę 7 września, czytano fragmenty „Katarynki” Bolesława Prusa, która jako jedna z ośmiu nowel została zaproponowana do czytania przez Parę Prezydencką właśnie w tym roku.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Kino plenerowe Cudowny chłopak max1Sołtys i Rada Sołecka w Brzeźnicy oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zorganizowali dla mieszkańców Brzeźnicy i okolic kino plenerowe przy odrestaurowanym Dworcu PKP w Brzeźnicy. W piątkowy wieczór 30 sierpnia 2019 r. wspólnie obejrzeliśmy film pt. "Cudowny chłopak".

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Dożynki Małopolskie w Ryczowie max1Koło Gospodyń Wiejskich w Łączanach reprezentowało Gminę Brzeźnica na XXI Dożynkach Województwa Małopolskiego w Ryczowie. Odbyły się one się 25 sierpnia 2019 r. na stadionie sportowym LKS "Orzeł".

FOTOGALERIA

Więcej…

 

zoo miniW wiele wrażeń obfitował wyjazd do Zoo we Wrocławiu zorganizowany przez CKiP w Brzeźnicy oraz ROK w Zatorze, który odbył się 8 sierpnia 2019 r. w ramach Akacji Lato 2019 r. Spora grupa turystów spędziła kilka godzin podziwiając zwierzęta z całego świata. Szczególny zachwyt wzbudziło Afrykarium.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Filmowa pocztówka z Gdańska max1Kolonia w Grdańsku zakończona. Koloniści z Brzeźnicy i Zatora intensywnie spędzili te dni nad naszym morzem. Zamieszczamy na podsumowanie galerię zdjęć. Zapraszamy do obejrzenia. Obejrzyjcie również filmową pocztówkę z Gdańska. Oj, działy  się tam fajne rzeczy.

Filmowa pocztówka

FOTOGALERIA

Obejrzycie również reportaże z wcześniejszych wiadomości.

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj117
Wszystkie980012
Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama